Rom Mi5 Pixel Experience Rom [AOSP] [8.1]-[9.0] [Gemini]

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Şuan global beta son sürüm mevcut akşam pixel 9.0 kuracağım bakalım nasıl olacak

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Şuan global beta son sürüm mevcut akşam pixel 9.0 kuracağım bakalım nasıl olacak
Şuan bende de 9.0 kurulu çok güzel şarj olarak da tatmin edici çaya iyi. Herhangi bir hata da görmedim. Tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten global beta kurulu üzerinde MIUI
Zaten global beta son sürüm kurulu ise diğer işlemleri yaparak yükleme yapabilirsin. Twrp yapıp rom dosyasını indir telefona at wipe işlemlerini yapıp romu flasla tamamdır.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
hocam kurdum ama bir türlu ekran acılmıyor neden acaba telefon rootsuz

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Ekran açılmıyor derken ? Ekran hiç mi gelmiyor yoksa açılma ekranında mı kalıyor ? tam sorun nedir ?
hocam google yazsında kalıyor biraz sıkıntılı gibi birde global betadan gedlım firnwre felan yükludur

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
hocam google yazsında kalıyor biraz sıkıntılı gibi birde global betadan gedlım firnwre felan yükludur
Google ekranı takriben 5 dakika falan sürebilir ama daha fazla sürmez . Rom dosyasını sıkıntısız bir şekilde indirdin , twrp ve wipe işlemlerini düzgünce yaptıysan açılması gerekiyor. Sana tavsiyem şudur : Rom dosyasının sıkıntısız oldugunu düşünüyorsan eğer twrp ye gir wipe den gelişmiş seçeneklere tıkla dahili depolama hariç diğer hepsini seç wipe yap ondan sonra Rom dosyasını tekrar kur . kurulum tamamlandıktan sonra çıkan ekrandan sistemi yeniden başlat de çıkan ekrandan da yükleme yazan seçenege tıklayark telefonu başlat. Temiz bir kurulum yapmış ol tekrardan, telefonun düzgün bir şekilde açılması gerekiyor.

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Bende uzun zamandır çıkmasını bekliyordum, sberia, lineage falan fistan denedim ama nedense experience tadını vermediler, çıktığı anda kurdum kullanıyorum, bu sıkıntı yok sadece miracast (ekran yansıtma) çalışmıyor ,

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Bende uzun zamandır çıkmasını bekliyordum, sberia, lineage falan fistan denedim ama nedense experience tadını vermediler, çıktığı anda kurdum kullanıyorum, bu sıkıntı yok sadece miracast (ekran yansıtma) çalışmıyor ,
Bir sonraki güncelleme ile hata kalacağını sanmıyorum zaten büyük bir hatası da yok gayet temiz ve güzel bir rom olmuş.

Üst Alt