Rom Mi5 Pixel Experience Rom [AOSP] [8.1]-[9.0] [Gemini]

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
hocam bişi daha sorcam şimdi oreo 8 i kurdum pie güncellemesi için twrp den hangi seçenekleri seçip silmem gerek . bişey daha pie nin sitesinde pie 9 için iki tane rom var biri kasımda diğeri aralıkta çıkmış bunların ikisinidemi yoksa yeni olanımı yüklemem gerek bu rom rootlumu geliyo

Son düzenleme:

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Bu romu kurduktan sonra twrpyle tekrar masik roma dönmek istersem nasıl dönerim direk wipe işlemlerini yapıp dönebiliyor muyum yoksa sıkıntı çıkartıyor mu?

blauzahn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Benim proximity gyro gibi sensörler çalışmadı 9 son sürüm kurdum. Global beta kuruluydu telefonda 5-6 aydır kullanıyordum güncellemeleri yapmıştım. Sıfırdan global beta atıp tekrar mı denemem lazım yoksa bu sensörler çalışmıyor mu? Ona göre başlayayım malum telefon lazım oluyor iş icabı..

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Sensör problemi için magisk ten yükleyin arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bişi daha sorcam şimdi oreo 8 i kurdum pie güncellemesi için twrp den hangi seçenekleri seçip silmem gerek . bişey daha pie nin sitesinde pie 9 için iki tane rom var biri kasımda diğeri aralıkta çıkmış bunların ikisinidemi yoksa yeni olanımı yüklemem gerek bu rom rootlumu geliyo
En guncelini kurabilirsiniz

Ekli dosyalar

• SensorFix_AllRom_MagiskModules.zip
    105 KB · Görüntüleme: 18

blauzahn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Magiskten yükleyin derken biraz detaylı anlatabilir misiniz?

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Magiskten yükleyin derken biraz detaylı anlatabilir misiniz?
Verdiğim dosyayı dahili hafızaya atın. Sonra magisk ten soldaki seçeneklerde modüller kısmı var. Oraya dokunup aşağıda + simgesine dokunun ve o dosyayı yükle diyin, bu kadar . Modül, telefonu yeniden başlatınca aktif olacaktır

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
dahili depolama hariç digerlerini silebilirsin. En son tarihli olan en son çıkan güncellemedir. En yeni tarihli dosyayı indirip kurun.

Benim proximity gyro gibi sensörler çalışmadı 9 son sürüm kurdum. Global beta kuruluydu telefonda 5-6 aydır kullanıyordum güncellemeleri yapmıştım. Sıfırdan global beta atıp tekrar mı denemem lazım yoksa bu sensörler çalışmıyor mu? Ona göre başlayayım malum telefon lazım oluyor iş icabı..
En son güncellemeyi kullanıyorum . Herhangi bir sensör sorunu yok . Tekrardan temiz bir kurulum yapmanız en saglıklısı olacaktır.

blauzahn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Verdiğim dosyayı dahili hafızaya atın. Sonra magisk ten soldaki seçeneklerde modüller kısmı var. Oraya dokunup aşağıda + simgesine dokunun ve o dosyayı yükle diyin, bu kadar . Modül, telefonu yeniden başlatınca aktif olacaktır

Bu şekilde yaptım ama telefon şu an google ekranında takılı kalıyor.. Herhalde temiz kurulum yapmam icap edicek..

dahili depolama hariç digerlerini silebilirsin. En son tarihli olan en son çıkan güncellemedir. En yeni tarihli dosyayı indirip kurun.

En son güncellemeyi kullanıyorum . Herhangi bir sensör sorunu yok . Tekrardan temiz bir kurulum yapmanız en saglıklısı olacaktır.
Mecburen öyle yapacağım zira telefon goolge ekranında kaldı verilen önerilerden sonra

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Bu şekilde yaptım ama telefon şu an google ekranında takılı kalıyor.. Herhalde temiz kurulum yapmam icap edicek..

Mecburen öyle yapacağım zira telefon goolge ekranında kaldı verilen önerilerden sonra
temiz kurulum yaptıktan sonra sensör sorunu olursa yükleyin düzelecektir. Ben o şekilde çözdüm

blauzahn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Temiz kurulum sonrası twrp ve magisk'in kendi sitesinden aldığım versiyonları ile yaptığım işlemler sonrası hiç bir sorun kalmadı. Sensörler kendiliğinden çalıştı, patch işlemine gerek kalmadı.

Üst Alt