Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

Fanxiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi6
Konular
4
Xiaominin en nefret ettiğim yanı güncellemeleri Bi anda vermemesi... İşkence çektiriyor.Mi 6ya güncelleme alan var mı?
Su an MIUI 10 dayım arayüz ve bir kaç ses efekti parmak izi yavaşlamış ekran kapalıyken bildirim görünmüyor. En iyisi 9.2.2 kim 9.2.2 deyse kalsın Xiaomi git gide gözümde değer kaybediyor. Nasıl güncellendi izle derseniz. Sistem güncelleme eknanında 3. Noktaya tıklayıp güncellemeyi indir dedim 9.5.8 versiyonundayken. Sonra iptal etmek için wi-fi kapatıp açtım MIUI 10 güncellemesi geldi ve güncellendim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-14-15-44-32-326_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-09-14-15-44-32-326_com.android.updater.png
    158,1 KB · Görüntüleme: 53

ARFF

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi Not 3
Konular
0
Cümleten iyi akşamlar bir sorunum varda
Ben ve abim ikimizde mi not 3 kullaniyoru eu stabil romu
Dun ben guncelleme paketini indirdim 3 noktaya tıklayıp paketi seçtim kendi kendine yükledi .
Şuan abimin telefonunu güncellemeye çalışırken şöyle bir sıkıntı oluyor ;
3 noktaya tıklayıp güncelleme paketini seçiyorum , telefon yeniden başlayınca twrp açılıyor Install dan zip i seçiyorum
Güncellemeyi başlatıyorum succesful yazdıktan sonra reboot system diyorum , telefon yeniden başlayinca güncelleme yüklenmemis durumda oluyor

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Aylarca merakla beklediğimiz Miui 10 güncellemesi artık stabil olarak dağıtıma başladı.

Güncellemeyi şu ana kadar
Redmi S2, Redmi Note 5 Mi5, Mi6, Mi Mix, ve Mi Note 2 modelleri aldı. Diğer modeller için güncellemeler her an gelebilir :).

Recovery

Mi 5 - Global Stabil MIUI 10 V10.0.1.0

MIUI 10 Global Stabil - Mi Note 2

MIUI 10 Global Stabil - Mi MIX

MIUI 10 Global Stabil - Mi 6

MIUI 10 Global Stabil - Redmi Note 5

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam bi ekran videosu çekip paylaşabilir misin?

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Güncellemeyi burdan indirerek ben de yaptım. Yüz tanıma mi 5 için gelmiş miydi? Geldiyse bulamadım..

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Ben şu anda xiaomi mi 6 telefonumda mıuı 10.0.1.0 kullanıyorum direkt stabil rom linkini görünce indirmiştim boyutu 763mb filandı bu üstte verilen onun iki katı acaba benim indirdiğim rom eksik mi yoksa üstteki dosyalarda ek bir şeyler mi var vede ayrıca kısayol özelliği gelmedi buda eksik mi acaba rom diye beni kuşkulandırdı aklımdaki tüm soruları sordum kusura bakmayın yardımcı olursanız çok sevinirim

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
198
Redmi Note 4 Global SD için beklemedeyiz bakalım.

tlh874

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Discovery El
Konular
0
Ben şu anda xiaomi mi 6 telefonumda mıuı 10.0.1.0 kullanıyorum direkt stabil rom linkini görünce indirmiştim boyutu 763mb filandı bu üstte verilen onun iki katı acaba benim indirdiğim rom eksik mi yoksa üstteki dosyalarda ek bir şeyler mi var vede ayrıca kısayol özelliği gelmedi buda eksik mi acaba rom diye beni kuşkulandırdı aklımdaki tüm soruları sordum kusura bakmayın yardımcı olursanız çok sevinirim
Hocam biri full rom dosyası diğeri 9.5.8.0 üzerine güncelleme dosyası şeklinde boyut farkı ondan dolayı

barisdogaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
note 5
Konular
8
Hocam 2. kameranın çalışmadığını nasıl tespit ettiniz ? İlk izlenimleriniz neler acaba güncelleme ile ilgili ? olumsuz şeyler var mı ?
Şuan herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Arada donmalar uygulama atmaları oluyor nedenini çözemedim fps düşmesi gibi. Miui9da potre moduna aldigimizda ikinci kamera aciliyordu direk diye hatirliyorum. Şimdi normal kamera ve potre modundada aynı kamera açılıyor. Otomatik yakinslawma yapmiyor telefoto yani. Bu yüzden de yazilimsal potre moduna dönüşüyor

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Şuan herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Arada donmalar uygulama atmaları oluyor nedenini çözemedim fps düşmesi gibi. Miui9da potre moduna aldigimizda ikinci kamera aciliyordu direk diye hatirliyorum. Şimdi normal kamera ve potre modundada aynı kamera açılıyor. Otomatik yakinslawma yapmiyor telefoto yani. Bu yüzden de yazilimsal potre moduna dönüşüyor
O özellik matematik 10 lite da vardı şey oluyor ben dedim ikinci kameraya neden geçmiyor sonra ikinci kamerayı elimle kapattım lensleri kapatmayın dedi yani uzun lafın kısası sadece derinlik algısı için kullanıyor

Üst Alt