Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

tlh874

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Discovery El
Konular
0
Yazıklar olsun xiaomi ye bu ne rezilliktir ya amiral gemisi diye aldık amip gemisi çıktı mi 8. Komik yani mi 8e hala verilmemis olması. Illaki twrp yükleyip euya gecicez yazik!
Miui 10 güncellemesi Android 9.0 ile gelecek diye biliyorum mi8 e. Mix 2S de öyleydi galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaominin en nefret ettiğim yanı güncellemeleri Bi anda vermemesi... İşkence çektiriyor.Mi 6ya güncelleme alan var mı?
Konu içerisinde Güncelleyici uygulaması ile yükseltme yapabileceğin zip dosyası mevcut. Ben de oradan yaptım Mi6 için

Xiaominin en nefret ettiğim yanı güncellemeleri Bi anda vermemesi... İşkence çektiriyor.Mi 6ya güncelleme alan var mı?
Konu içerisinde Güncelleyici uygulaması ile yükseltme yapabileceğin zip dosyası mevcut. Ben de oradan yaptım Mi6 için

reddress

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
mi 6
Konular
2
arkadaşlar şuan wifi açılmıyor mi6 telefonda güncelleyim dedim belki geçer diye ama update dosyasını indirdim telefona attım dosyayı güncelleyiciden seçince wifi açılması gerek diye uyarı veriyor bilgisi olan var mı?????

wifi olmadan update yapmamız mümkün mü biri cevap versin artık ?

wifi olmadan update yapmamız mümkün mü biri cevap versin artık ?

Son düzenleme:

reddress

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
mi 6
Konular
2
telefonu fabrika ayarlarına çektim ama hala wifi çalışmıyor sim kartı okumuyor birinin cevap vermesi bu kadar mı zor yaa

Hüseyinavni

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin Avni
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Konular
17
Forumda bir çok arkadaşa mı 6 için kararlı güncellemesi otomatik olarak geldi. Bana ise gelmedi. mi.com ün sitesinde ise mı 6 için stabil MIUI 10 güncellemesi görünmüyor. Acaba güncellemeyi geri mi çektiler? Tekrar ne zaman gelir,?
İleride sıkıntı olmaması için manuel olarak indirip güncelleyeci de kurmak istemiyorum. Rom işlerinden anlamadığım için geri dönüş yapma şansım yok.
Kararlı guncellemenin gelmesini mecburen bekleyeceğiz beklemesine de ne kadar? Bilgisi olan var mı?

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Forumda bir çok arkadaşa mı 6 için kararlı güncellemesi otomatik olarak geldi. Bana ise gelmedi. mi.com ün sitesinde ise mı 6 için stabil MIUI 10 güncellemesi görünmüyor. Acaba güncellemeyi geri mi çektiler? Tekrar ne zaman gelir,?
İleride sıkıntı olmaması için manuel olarak indirip güncelleyeci de kurmak istemiyorum. Rom işlerinden anlamadığım için geri dönüş yapma şansım yok.
Kararlı guncellemenin gelmesini mecburen bekleyeceğiz beklemesine de ne kadar? Bilgisi olan var mı?

Yayınladıklar OTA güncellemesinde bir sorun çıkmazsa herkese bu hafta içerisinde dağıtmaya başlarlar..

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
kanka çok alakasız olacak ama hangi klavyeyi kullanıyorsun? çok beğendim
Hocam aynısını bende kullanıyorum.
Gboard ama teması değişmiş hali klavye açıkken sol üst köşedeki google simgesine basıp ordan boya paletine basarak istediğin temayı yükleyebilirsin

Kadirzeusx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hocam şu kaydırma muhabbeti nereden açılıyor ya iki saattir kurcalıyom bir türlü bulamadım

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Henüz gelmedi hocam en başta ben de aradım ama kaydırma ve yüz tanıma daha sonraki güncellemelerde dahil edilecek sanırım.
Hocam şu kaydırma muhabbeti nereden açılıyor ya iki saattir kurcalıyom bir türlü bulamadım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Bende resmi 5 plas var ve miui 9.6.5.0