Rom mi5 miui 9 rom hk.

ozkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi4
Konular
3
Bana da güncelleme geldi yalnız bir şey dikkatimi çekti bildirimlere bakarken bazen (her zaman olmuyor) parlaklık kendi kendine azalıp artıyor. Otomatik olarak değil (yani sensör değil )parlaklık çubuğundan oluyor. Başına gelen var mı ?
Evet daha öncede vardı bu olay ışığı sensor ayarlarken ordaki çubuk hareket ediyor. Bunu sorun olarak algılamayın.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Otadan gelince daha temiz olmaz mı zip yükleyince wipe yapıp eski verileri temizlemek gerekmez mi bu yüzden ota dan bekliyorum 2 gün daha sabredelim sonra zipi yüklerim

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Otadan gelince daha temiz olmaz mı zip yükleyince wipe yapıp eski verileri temizlemek gerekmez mi bu yüzden ota dan bekliyorum 2 gün daha sabredelim sonra zipi yüklerim
otadan inen romda zaten zip versiyonu aynı şekilde recovery üzerinden kendisi yüklüyor cihaz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi4
Konular
3
Otadan yüklenincede daha sağlıklı olması için wipe yapmak gerekiyo takılmalar yaşanabiliyor.bazen otodan gelen bazı hatalar wipeden sonra düzeliyor ben oto dan da olsa herzaman wipe yapılmasından yanayım.
şuan ben biraz inceledim betadan daha iyi şarjda bi tık iyi gibi geldi bana hız olarak gayet iyi ve stabil onun haricinde çok fark yok zaten
[doublepost=1510756410,1510756126][/doublepost]
otadan inen romda zaten zip versiyonu aynı şekilde recovery üzerinden kendisi yüklüyor cihaz

evet aynısı ama tek fark cihazı sıfırlaması otadan üzerine yüklüyor heralde gerçi ben yüklerken bu sefer sıfırlama yapmadı normalde yapıodu die hatırlıyorum yada birsonraki sürüm olduğu için silmedi farklı versiyon geçişlerinde sıfırlıyo olabilir.bunda tekrar dan kurulum yapmama gerek kalmadı.zaten dosyayı gösterince günceleme var diye uyardı.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Otadan yüklenincede daha sağlıklı olması için wipe yapmak gerekiyo takılmalar yaşanabiliyor.bazen otodan gelen bazı hatalar wipeden sonra düzeliyor ben oto dan da olsa herzaman wipe yapılmasından yanayım.
şuan ben biraz inceledim betadan daha iyi şarjda bi tık iyi gibi geldi bana hız olarak gayet iyi ve stabil onun haricinde çok fark yok zaten
[doublepost=1510756410,1510756126][/doublepost]
evet aynısı ama tek fark cihazı sıfırlaması otadan üzerine yüklüyor heralde gerçi ben yüklerken bu sefer sıfırlama yapmadı normalde yapıodu die hatırlıyorum yada birsonraki sürüm olduğu için silmedi farklı versiyon geçişlerinde sıfırlıyo olabilir.bunda tekrar dan kurulum yapmama gerek kalmadı.zaten dosyayı gösterince günceleme var diye uyardı.
stabilden betaya geçerken sıfırlama uyarısı verir aynı mevcut sürüm üzerinden yapılan yukseltmelerde veriler silinmez

Lannist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bölgeni Rusya yada hindistan yapip kapat ve tekrar ac telefonu bide öyle kontrol et kardeşim
[doublepost=1510580532,1510580238][/doublepost]
Mi 5 cihazım Android 6.0 indirdiğim zaman günceller mi ?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Arkadaşlar mi5 miui9 romu gelmiş sanırım ancak otadan bize gelen bişey yok..
mümkünse gelen arkadaşlar link falan verebilirler mi??
beyler şuan çin modelinde miui 9 var sitesinden bakabilirsiniz daha sonra global kararlı çıkar herhalde geliştirici yüklemek istemiyorum çünkü hatalı olduğu için

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3

Buradaki habere göre yarın çıkıyor mi5 kararlı sürüm. İndirme linkleri kendi sitesinde yayınlanır.

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Miui 9dan sonra wifi hotspot kısmı falan İngilizce olmuş.

TheRad67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
Bana da gelmedi daha