Yardım Mi5 Kapandı Açılmıyor

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
sa. arkadaslar hayırlı ramazanlar mi 5 telefonum şarjı falanda varken kapandı ve 2 gundür acılmıyor telefonum hiç bir tus kombinasyonuna cevap vermiyor pc ye bagladıgımda telefonun QUSB_BULD Diye bir şey cıkıyor içerinde önemli evraklarım var yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
Biz telefonu kargo ile zdnex hocama yolladik oradan da baktı ama bizim anakart uçmuş Çin'e giden bı takımımız var bayramdan sonra anakart sipariş ediyoruz artik

Oyla:

amethyst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 5
Konular
0
İyi günler arkadaşlar. Benim mi5 de kapandı bir daha açılmadı. Telefonu YouTube’dan izleyerek edl moda geçirdim fakat rom flashlerken dummy.img dosyasında kalıyor devam etmiyor. 4 farklı pc de ve Windows 7 - win 10 da farklı miflash lar ile denedim hepsine aynı dosya dummy.img da takılıp kalıyor. Bu sorunu çözebilecek var mı

Oyla:

amethyst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 5
Konular
0
İyi günler arkadaşlar. Benim mi5 de kapandı bir daha açılmadı. Telefonu YouTube’dan izleyerek edl moda geçirdim fakat rom flashlerken dummy.img dosyasında kalıyor devam etmiyor. 4 farklı pc de ve Windows 7 - win 10 da farklı miflash lar ile denedim hepsine aynı dosya dummy.img da takılıp kalıyor. Bu sorunu çözebilecek var mı

Oyla:

amethyst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 5
Konular
0
Sorunu çözdüm. Cihaza 9008 iken son global romu yükledim ama cihaz hala açılmıyor. Ve pc ye taktığım bazen 9008 bazen hiç bir şey gözükmüyor sorun ne olabilir anakartım yandı acaba

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Hocam neyaptiniz kurtarabildinizmi cihazi? Ayni durum bendede mevcut mi6 cihazim

Oyla:
Üst Alt