Yardım Mi5 Kapandı Açılmıyor

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
sa. arkadaslar hayırlı ramazanlar mi 5 telefonum şarjı falanda varken kapandı ve 2 gundür acılmıyor telefonum hiç bir tus kombinasyonuna cevap vermiyor pc ye bagladıgımda telefonun QUSB_BULD Diye bir şey cıkıyor içerinde önemli evraklarım var yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
telefonda hiç bir tepki ısık falan yok QUSB BULD OLARAK GÖRÜYOR PC TELEFONU bunun sarjı bu şekilde bitermi

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Bilgisayara takılı bırakırsanız şarj bitecektir ve sonrasında telefonu şarja takın 15 dakika bekleyin batarya dolsun biraz ve güç tuşuna basılı tutun açılması lazım.İçinde önemli şeyler var demişsiniz bunu bir deneyin olmaz ise diğer yöntemlere bakarsınız.

Oyla:

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
sayın halıl hocam su an telefonu qualcom olarak pc ye gösterebildim mi flash ile flaslasam yardımcı olabilirmisin

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
sayın halıl hocam su an telefonu qualcom olarak pc ye gösterebildim mi flash ile flaslasam yardımcı olabilirmisin

mi flash ile sağ altta save data yı seç bilgileri kurtar sonra tekrar clean all de temiz kurulum yap

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Bilgisayar Qualcom olarak görüyor ise Mi flash ile fastboot rom yüklemesi yapabilirsiniz. Asaf04 arkadaşın dediği gibi flash all seçeneğini seçmeyin zira bu telefonun içindeki her şeyi siler Save user data seçeneği ile yükleme yapın.

Oyla:

siyahates

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
12
arkadaslar bir türlü flaslayamadım baglanıp yardım edebilecek varsa cok memnun kalırım zor durumda kaldım lütfen biri yardım edebilirmi dosyaları indirdim hazırladım

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
arkadaslar bir türlü flaslayamadım baglanıp yardım edebilecek varsa cok memnun kalırım zor durumda kaldım lütfen biri yardım edebilirmi dosyaları indirdim hazırladım
Yardım istiyorsanız bilgi paylaşın. Neden flashlayamadınız? Hata mı verdi? Ne hatası? Ss ler ile destekleyin sorununuzu.

Oyla:
Üst Alt