İpucu Mi5 den Mi9 SE ye geçiş

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
biris bulanıklaştırıyor diğeride kumlanma yapıyor. bence fark yok sizcede öyle değil mi? fotoğraftam çok anlayan birisi değilim ama bana öyle geldi fark var diyemem o yüzden de. netlik olarak ikiside neredeyse aynı. hatta normal çekim 48 mp de orjinal kamera daha mı iyi ?
Hocam telefondan bakınca çok fark yok gibi duruyor ama bilgisayar dan bakinca büyük ekranda kumlanma farki belli oluyor baya. Ama benim çok takıldığım şeyler değil bana yetecek kadar çekiyor her türlü kamerası. Ama şunu söyleyebilirim ön kamera performansı gece çekiminde kötü. Mi5 daha iyidi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam telefondan bakınca çok fark yok gibi duruyor ama bilgisayar dan bakinca büyük ekranda kumlanma farki belli oluyor baya. Ama benim çok takıldığım şeyler değil bana yetecek kadar çekiyor her türlü kamerası. Ama şunu söyleyebilirim ön kamera performansı gece çekiminde kötü. Mi5 daha iyidi
bende bilgisayardan baktım baya bi ama bulanıklaşıncada detaylar gidiyor kirleniyor fotoğraf. Ben zaten nadiren foto çekerim gcamda öylesine durur telefonumda yüklersem bile :D evde boş oturuyorum sıkıntıdan öyle bi bakayım inceleyim dedim fotoları :) gece aşırı detaylı foto bekleyecek olsam p30 felan alırdım (o paraya almam o ayrı mesele) ztn şuan gece performansında çıtayı arşa çıkardılar mobil içerisinde. sonuçta her malın bi fiyatı var bizde bütçemiz dahilinde en iyi F/P yi seçtik kendimizce onunda illaki kusurları olacak (bu arada p20 den mi9se geçtim)

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Tekrardan Merhaba arkadaşlar. Mi9 se ye geçekli yaklaşık 1 ay oldu . Piyasadaki bütün romları denedim . Şu ana kadar en stabil olan global rom ama Eu Betanın son sürümü olan 9.6.5 de de herhangi bir sorun göremedim . Bu zaman kadar globale en yakın olan rom bu . Ve bu romu dün yükledim . Full wifi de aldığım sonuçlar aşağıdaki gibi. Ayrıca gece %40ta bıraktım . 7 Saatlik uykunun ardından sabah kalktığımda batarya %38deydi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Merhaba arkadaşlar ,
Telefonu sahibinden üzerinden Turan GSM den aldım . Kutusuz + imei kayıtlı malum yolla 2075 TL ye aldım.

Mi5 e kıyasla gerçekten çok güzel bir cihaz . Mi9a göre boyutu küçük ama mi5 den geçince baya bi büyük geliyor. AnTuTu testinden mi5 ile ayni skoru alıyor ama ben AnTuTu sonuçlarını hiç bir zaman takmadım o yüzden benim için bir anlam ifade etmiyor. Telefonu bu gün aldığım için batarya testi yapamadım.
Kamera konusunda cihaz gayet güzel . Ama şunu söylemeliyim mi5 ile neredeyse kafa kafaya bir kamerası var. Mi5 in kamerasını bilenler vardır efsane bir cihaz.

Ekran üzerinden parmak izi okuma gayet başarılı .
Onun dışında hangi konudan bahsedebilirim bilmiyorum .
Merak ettiği şeyleri sorusu olanlar sorabilirler . İyi forumlar.

Bende Mi5s den geçiyorum bugün sipariş verdim hayırlısı olsun bakalım :)

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
hocam Telefon arkadan öne doğru eğimli mi yoksa katman katman mı

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
alan arkadaşlara hayırlı olsun

Tony_Montana61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi9 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşım bende mi5s ten bugün itibari ileMİ9SE geçtim genel olarak telefondan memnunum..

Üst Alt