İpucu Mi5 den Mi9 SE ye geçiş

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Merhaba arkadaşlar ,
Telefonu sahibinden üzerinden Turan GSM den aldım . Kutusuz + imei kayıtlı malum yolla 2075 TL ye aldım.

Mi5 e kıyasla gerçekten çok güzel bir cihaz . Mi9a göre boyutu küçük ama mi5 den geçince baya bi büyük geliyor. AnTuTu testinden mi5 ile ayni skoru alıyor ama ben AnTuTu sonuçlarını hiç bir zaman takmadım o yüzden benim için bir anlam ifade etmiyor. Telefonu bu gün aldığım için batarya testi yapamadım.
Kamera konusunda cihaz gayet güzel . Ama şunu söylemeliyim mi5 ile neredeyse kafa kafaya bir kamerası var. Mi5 in kamerasını bilenler vardır efsane bir cihaz.

Ekran üzerinden parmak izi okuma gayet başarılı .
Onun dışında hangi konudan bahsedebilirim bilmiyorum .
Merak ettiği şeyleri sorusu olanlar sorabilirler . İyi forumlar.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Yeni telefonunuz hayırlı olsun güle güle kullanın, ilerleyen zamanlarda pil performansı hakkında bilgi verebilirseniz çok iyi olur. Şu an en çok merak edilen mi 9 se için pil konusu olduğunu düşünüyorum.

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
mi5 le arasında hız farkı varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bide hocam kaç yıl goturur

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hayırlı olsun hocam. O kadar ucuza bulmuşsanız çok iyi :)

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
mi5 le arasında hız farkı varmı

bide hocam kaç yıl goturur
Arasında hız farkı var hocam. Dediğim gibi telefonlar AnTuTu da çok yakın puanlar alıyor ama mi9se çok daha hızlı ve stabil

Hayırlı olsun hocam. O kadar ucuza bulmuşsanız çok iyi :)
Evet hocam teşekkürler . Hala aynı fiyattan satışta sanırım kontrol edebilirsiniz

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Merhaba arkadaşlar ,
Telefonu sahibinden üzerinden Turan GSM den aldım . Kutusuz + imei kayıtlı malum yolla 2075 TL ye aldım.

Mi5 e kıyasla gerçekten çok güzel bir cihaz . Mi9a göre boyutu küçük ama mi5 den geçince baya bi büyük geliyor. AnTuTu testinden mi5 ile ayni skoru alıyor ama ben AnTuTu sonuçlarını hiç bir zaman takmadım o yüzden benim için bir anlam ifade etmiyor. Telefonu bu gün aldığım için batarya testi yapamadım.
Kamera konusunda cihaz gayet güzel . Ama şunu söylemeliyim mi5 ile neredeyse kafa kafaya bir kamerası var. Mi5 in kamerasını bilenler vardır efsane bir cihaz.

Mi 5'den benim de geçmek istediğim bir cihaz olur kendisi.
Ama kafamda soru işaretleri dolanmıyor değil...

Konuyu takibe aldım.

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
Merhaba arkadaşlar ,

mi9 se nin ahize sesi mi5 ile nasıl, bir kıyaslama yaparsan memnun olurum

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
mi9 se nin ahize sesi mi5 ile nasıl, bir kıyaslama yaparsan memnun olurum
Hocam konuşurken genelde kısıyorum baya yüksek . Hoparlör sesi ise rahat 2-3 kat daha yüksek . Mi9se den şarkı açtığımda mi5 ten ses çıkmadığını fark ettim

Arkadaşlar bu arada aldığım cihaz globa bu gün Xiaomi nin sitesinden sorguladım . Reklamını yapıyormuş gibi oluyor ama 2075 e imei kayıtlı + global cihaz gerçekten çok iyi fiyat . Yanında Bluetooth kulaklık ve pubg tetik yollamalarıda başka bir artısı

Mi 5'den benim de geçmek istediğim bir cihaz olur kendisi.
Ama kafamda soru işaretleri dolanmıyor değil...

Konuyu takibe aldım.
Hocam emin olun şu cihaza gecseydim diyeceginiz hiç bir eksi özellik yok telefonda . Mi5 ten geçmek çok mantıklı bir hareket olur. Şu ana kadar gördüğüm tek sıkıntı batarya biraz hızlı bitiyor. Hızlıdan kastım 5-6 saat ekran süresi. Benim için sorun değil ama güncellemeler ile daha iyi olur diye düşünüyorum

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
Hocam konuşurken genelde kısıyorum baya yüksek . Hoparlör sesi ise rahat 2-3 kat daha yüksek . Mi9se den şarkı açtığımda mi5 ten ses çıkmadığını fark ettim

Arkadaşlar bu arada aldığım cihaz globa bu gün Xiaomi nin sitesinden sorguladım . Reklamını yapıyormuş gibi oluyor ama 2075 e imei kayıtlı + global cihaz gerçekten çok iyi fiyat . Yanında Bluetooth kulaklık ve pubg tetik yollamalarıda başka bir artısı

Hocam emin olun şu cihaza gecseydim diyeceginiz hiç bir eksi özellik yok telefonda . Mi5 ten geçmek çok mantıklı bir hareket olur. Şu ana kadar gördüğüm tek sıkıntı batarya biraz hızlı bitiyor. Hızlıdan kastım 5-6 saat ekran süresi. Benim için sorun değil ama güncellemeler ile daha iyi olur diye düşünüyorum

cevap için teşekkür ederim
yani mi5 in ahize sesi mi9 se ye göre daha kısık diyorsunuz
ben de mi9 se ile mi5 takas etme niyetim vardı
ahize sesi azsa geçmeye gerek yok

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87

10 - 30 lira fark arasında kutulu cihaz da buldum ben.
Mesele o değil de... Bilmiyorum, o kadar para vermek bana garip geliyor.
Birde cihazın rengi maviymiş.
Mi 5'den geçeceğim ama Mi 5'den daha iyi kamerası var mıdır? Tek takıntı olduğum konu kamera sanırım. Bir de para (:

Üst Alt