Yardım Mi5 almak istiyorum lütfen yardım

19goztepe25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
mi5
Konular
1
Arkadaşlar hayırlı forumlar mi5 satın almak istiyorum ama bazı cihazların güncelleme almadıgını düzeltmenin biraz karmaşık oldugu belirtiliyor ayrıca bazı satıcılar quick charge 3.0 göndermedikleri de belirirtiliyor. Tavsiyelerinizle bana yol gösterirseniz sevinirim. Cihaza kendimiz global rom kurunca garanti dışı kalıyor mu ve ya tüm bu sorunlarla karşılaşmamak adına hangi satıcıyı önerirsiniz? teşekkür ederim şimdiden

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Ekrana sert basinca ekranda ısık sızması oluyor. Boyle bir cihaz icin normal birsey.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mi5s te olmuyor bu nedenle ekran hassas saglam degil demistim kardes normal degil daha ince telefonlarda o sorun yok

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
sorunlarla karsilasmasam zarar ustune zarar edim 1 ayda 2 mi5 ve mi5s degisimi yaparmiydim ki sift mi5 kullanayim diye 2.ciyi aldim denedim ama ayni

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
sorunlarla karsilasmasam zarar ustune zarar edim 1 ayda 2 mi5 ve mi5s degisimi yaparmiydim ki sift mi5 kullanayim diye 2.ciyi aldim denedim ama ayni
Senin dedigin o olayi ekranin kenarların basinca olan bir sızma. Bunun nedenide ekranın aydınlatma sistemi ile alakalı. Hicbir samsung cihazinda yoktur. İstersen en kotusunude kullan nedenide ekran aydinlstmasi farklidir. Saglamlikla alakali pek drgil.

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Senin dedigin o olayi ekranin kenarların basinca olan bir sızma. Bunun nedenide ekranın aydınlatma sistemi ile alakalı. Hicbir samsung cihazinda yoktur. İstersen en kotusunude kullan nedenide ekran aydinlstmasi farklidir. Saglamlikla alakali pek drgil.

mi5s ayni aydinlatma sistemi

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
H

Hocam mi5 kullandiginiza emin misiniz. Ekran arızası , sağlam değil , 4g sorunu yazmışsınız. Ben mi5 Pro beyaz ve şuan siyahini kullanıyorum. Dediginiz problemleri sağlamlık hariç yasamadim . Bu arada wi-fi bir çok telefona göre daha kaliteli en azından benimkisi öyle. Sağlamlığı gelince telefonu ne amaçla kullandığınızı bilmiyorum o yüzden yorum yapmayacağım. Ben telefon olarak kullanıyorum ve gayet başarılı bir urun.
mi5 kullanan bırısı olarak wifi sıkıntısı var Lg g3 kullanırken 4 cubuk ceken sey sımdı mi5 te 2 cubuk zor zekıyor ...

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
mi5 kullanan bırısı olarak wifi sıkıntısı var Lg g3 kullanırken cubuk ceken sey sımdı mi5 te 2 cubuk zor zekıyor ...
Sana gozuken o az cekme ile aldigin hizi kontrol et. Birde lg g3 ile full cekerkenki hizi kpntrol et bak bo farki olmicak :)

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Sana gozuken o az cekme ile aldigin hizi kontrol et. Birde lg g3 ile full cekerkenki hizi kpntrol et bak bo farki olmicak :)

hız konusunda da gerıde wıfı den memnum degılım ama pek te wıfı kullanmıyorum acıkcası 6 gb ınternet rahatca ısımı goruyor :)

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
ekran acip baktinmi sen? ilginc bir soru forumlara bakarsaniz ayni ekran oldugunu gorursunuz :) acip bakmaya gerek yok

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
mi5 wifi sorunu milyon kiside var xd forumlarda cozum ariyanlara bakabilirsiniz bende aradim bir ara xda da ama malesef yazilimsal bir sey degil anten gucsuz
hatta telefonu yatik tutarken yani oyun vs oynarken wifi hic cekmiyor ilginc bir sorun
bu linke bir bakin anlicaksiniz isterseniz en az 10 forumdan link yollarim

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt