Yardım Mi4S hakkında ve 450$ fiyat çeken satıcılar

• Konbuyu başlatan tr06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 3K

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Konuyu bu başlık altında açıyorum ama yanlış bölüm sıkıntısı olmaz umarım. Mi4S'i gözüme kestirdim, kısmetse almayı düşünüyorum inşallah. Şimdiden araştırmaya başladım, yurt dışı cihaz getiren (forumdan değil) bir kişi 450 $ fiyat çekti bana. 260 $ ve GLOBAL fiyatı belirlenen bir cihazı zaten 260$ dan galiba alamayız da, bu kadar uçuk fiyatlar karşımıza çıkıyor. Henüz yeni olmasını göz önünde bulunduruyorum cihazın ayrca, fiyatı da buna paralel olarak görsem de yine de çok uçuk değil mi sizce de? Ve, Mİ4S'in Rom sıkıntısı olduğunu, henüz TÜRKÇE olmadığını, desteklemediğini, cihazın imei kırılmasının henüz güç olduğunu, her şeyin bir ay içinde netleşeceğini duydum. Fiyatı ve rom hakkında. Siz ne düşünüyosunuz bu durum hakkında?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.222
Hocam yeni çıkan ilk ürünlerde karaborsa denen bu sistem maalesef kifırsatçılar ile dolu ama sonuçta bu yüzden fiyatı istedikleri gibi ayarlıyırlar mantıklı olan bir iki ay fazla bekleyip fiyatların uygun hala gelmesini beklemek

Oyla:

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
Bence yeni çıkan bir ürünü alım için çok acele etmemek gerekiyor.Uygun fiyatla 20-30 dolar üstünde satılır yakında çok acele etmeyin.

Oyla:

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Hocam biraz bekleyiniz. Belki nisan ayının ortasına doğru 1-2 tane getirebilirim. Önce kendime ve kardeşim Bykatre ye mi5 temin edeyim gerisini halledeceğiz. 450$ fiyat ile amiral gemisi alıyorsunuz hiç acele etmeyiniz derim.

Oyla:

Raz3rs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 4C
Konular
7
Hocam biraz bekleyiniz. Belki nisan ayının ortasına doğru 1-2 tane getirebilirim. Önce kendime ve kardeşim Bykatre ye mi5 temin edeyim gerisini halledeceğiz. 450$ fiyat ile amiral gemisi alıyorsunuz hiç acele etmeyiniz derim.
Mi 5 Pro Siyah ben de isterim getirebilirseniz hocam :)

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
bi kaç gün önce bende bi araştırma yaptım hatta 1 adet mi4s almak için satıcıya yazdım 2 gün önce 348 usd idi şimdi zam yapmış :) 368 usd olmuş ama sanırım telefonların piyasaya dağılmasından sonra durulur fırsatçılarda imei konusu da umarım çözülür

Oyla:

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
bi kaç gün önce bende bi araştırma yaptım hatta 1 adet mi4s almak için satıcıya yazdım 2 gün önce 348 usd idi şimdi zam yapmış :) 368 usd olmuş ama sanırım telefonların piyasaya dağılmasından sonra durulur fırsatçılarda imei konusu da umarım çözülür
80 $ kadar fark eyvallah ama fazlası sıkıntı. Çin'de de telefonlar şu an karaborsa bulmak çok zor. mi.com üzerinden müşteri temsilcileri ile görüştüm onlar bile pro modelinin ne zaman çıkacağını bilmiyor :) düşünün yani.

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
80 $ kadar fark eyvallah ama fazlası sıkıntı. Çin'de de telefonlar şu an karaborsa bulmak çok zor. mi.com üzerinden müşteri temsilcileri ile görüştüm onlar bile pro modelinin ne zaman çıkacağını bilmiyor :) düşünün yani.

aynen şuan herşey muallakta

Oyla:

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
ByKatre hocamın da kastettiği gibi imei olayı sıkıntı olmaz. Rootlu olan cihaza imei işlemi rahatlıkla yapılır. Üzerinde stabil rom olduğu için henüz root izni yok ama çıkması da uzun sürmez :)

Oyla:
Üst Alt