Rehber Mi4S Bootloader Unlock - Root - TWRP - Türkçe Rom

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Dediklerinizi yaptık ancak telefon açıldıktan bir süre sonra bu cihaz kayboldu telefonumu kaybettim daha sonra irtibata geçeceğim diye siyah bir ekranda yazı geldi sadece bu telefonu etkinleştir diye bir yere giriyor mi hesabının mi hesabımın parolasını bilmiyorum ne yapabiliriz
Mi hesabınıza giriş yapmadan cihazı kullanamazsınız. linki kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Dediklerinizi yaptık ancak telefon açıldıktan bir süre sonra bu cihaz kayboldu telefonumu kaybettim daha sonra irtibata geçeceğim diye siyah bir ekranda yazı geldi sadece bu telefonu etkinleştir diye bir yere giriyor mi hesabının mi hesabımın parolasını bilmiyorum ne yapabiliriz
Şifre sıfırlama bilgilerinizi hatırlıyorsunuz öncelikle Zenex'in üstte verdiği linkten şifre sıfırlayın.. Eğer onlara da erişim yoksa telefona twrp üzerinde full wipe yapıp xiaomi.eu romu ve supersu root kurun. Ve açarken internet erişimi olmasın. Daha sonra qpst üzerinden farklı bir telefondan alınmış qcn dosyası yüklenecek ama hakim misiniz qpst kullanmaya

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Tekrar fastboot moda alıp all flash seçeneği ile rom yükleyiniz.

berkexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celil
Cihazım
mi4s
Konular
5
Şifre sıfırlama bilgilerinizi hatırlıyorsunuz öncelikle Zenex'in üstte verdiği linkten şifre sıfırlayın.. Eğer onlara da erişim yoksa telefona twrp üzerinde full wipe yapıp xiaomi.eu romu ve supersu root kurun. Ve açarken internet erişimi olmasın. Daha sonra qpst üzerinden farklı bir telefondan alınmış qcn dosyası yüklenecek ama hakim misiniz qpst kullanmaya
teşekkürler deniyim bir pek hakim değilim bakalım

berkexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celil
Cihazım
mi4s
Konular
5
Xiaomi çine mail yzdım hemen cevap verdiler mi hesabı sorunu hallettim sizlerede çok teşşekkür ederim ayrıca ..

berkexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celil
Cihazım
mi4s
Konular
5
Super şu açtığımda kodlama yok uyarısını alıyorum sonra girdiğimde 4.3e yükselttiyseniz manuel olarak rootlayin yazısı çıkıyor

berkexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celil
Cihazım
mi4s
Konular
5
selamlar mi4s rot yukarıda anlatılan şekilde rot yaptıktan sonra kullanıyorum fakat şarz olma süresi bayağı arttı bu konuda yardım edebilirmimisiniz

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
selamlar mi4s rot yukarıda anlatılan şekilde rot yaptıktan sonra kullanıyorum fakat şarz olma süresi bayağı arttı bu konuda yardım edebilirmimisiniz

Bu konuda nasıl yardımcı olabiliriz?

berkexx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celil
Cihazım
mi4s
Konular
5
valla bende onu soruyorum ))) hızlı şarz olmuyor artık