Mİ4 Lte MARSMALLOW yüklemesinden sonra kapanıp açılma sorunu

feste9444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil gürlek
Cihazım
mi4
Konular
2
Arkadaşlar dün akşam marsmallow kararlı sürümü cihazıma kurdum;
Fakat çok sık olmamakla birlikte bazen cihaz arkaplanda çalışırken kapanıp açılıyor. Kullanırken herhangi bir sorun yok fakat telefon kenarda dururken gidip geliyor. Dün geceden beri iki kere başıma geldi anlayamadım.
Ayrıca kitkat'a göre oldukça hızlı bir hale geldi telefon. Eskisine göre daha az ısınıyor ve küçük yeniliklerle zenginleşmiş bir arayüz var.

Aynı şekilde benim gibi sorun yaşayanlar varmı bu güncellemeden sonra yoksa ben kurulumda bir hatamı yaptım

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Bizde bize neden gelmiyor diyoruz gelse zaten temiz kurulum yapıp bayrama özel spotify stoğunu yapacağım.

Oyla:

feste9444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil gürlek
Cihazım
mi4
Konular
2
Bizde bize neden gelmiyor diyoruz gelse zaten temiz kurulum yapıp bayrama özel spotify stoğunu yapacağım.
Kardeşim benim anlamadığım ne biliyormusun sitede yayınlamadılar güncellemeyi . Normalde temiz kurulum yaptım ama bu sorun neden bilmiyorum

Oyla:

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Kardeşim benim anlamadığım ne biliyormusun sitede yayınlamadılar güncellemeyi . Normalde temiz kurulum yaptım ama bu sorun neden bilmiyorum
O zaman güncelleme sakat veya senin cihazda sorun var deneyenlerde sorun olursa yazarlar sanırım bugün yarın
Her cihaz almadi guncellemeyi belki farkli bir şey gelebilir

Oyla:

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Şuana kadar güncelleyici üzerinden gelen güncellemelerin hemen sitede yayımlandığını göremedim. Neden böyle yapıyorlar bilmiyorum ama durum bu. Güncellemenin resmi site üzerinden indirilebilir duruma gelmesi biraz zaman alıyor. Sabredin gelecektir. Bende şimdiye kadar yeniden başlatma olmadı. Cihazın çalışma bütünlüğünü bozacak bir durumlada karşılaşmadım.
Cihaz bu siteden alındı. Garantili.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

feste9444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil gürlek
Cihazım
mi4
Konular
2
Şuana kadar güncelleyici üzerinden gelen güncellemelerin hemen sitede yayımlandığını göremedim. Neden böyle yapıyorlar bilmiyorum ama durum bu. Güncellemenin resmi site üzerinden indirilebilir duruma gelmesi biraz zaman alıyor. Sabredin gelecektir. Bende şimdiye kadar yeniden başlatma olmadı. Cihazın çalışma bütünlüğünü bozacak bir durumlada karşılaşmadım.
Cihaz bu siteden alındı. Garantili.

Benimkide aynı şekilde garantili kardeşim. Bu başlatma sorunu nedendir bilmiyorum benim anakarttamı bir hasar var diye düşündürdü beni

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
İlk olarak güncelleme ön dağıtıma çıkar, eğer hata yoksa herkese dağıtılır ve sitede yayımlanır. Mi flash ile temiz kurulum yapın bir önceki sürüme dönebilirsiniz.

Oyla:

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Biz kurban mı oluyoruz yani? :D
Hata varsa sıkıntıyı biz çekiyoruz.

Oyla:

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
İlk olarak güncelleme ön dağıtıma çıkar, eğer hata yoksa herkese dağıtılır ve sitede yayımlanır. Mi flash ile temiz kurulum yapın bir önceki sürüme dönebilirsiniz.
Hocam merak ettiğim şu ön dağıtıma çıktığında kime güncelleme verileceğini nasıl belirliyorlar veya kim neye göre alıyor güncellemeyi ben güncellemeyi alamazken kardeşim nasıl alıyor teşekkürler

Oyla:
Üst Alt