Mİ4 Lte MARSMALLOW yüklemesinden sonra kapanıp açılma sorunu

feste9444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil gürlek
Cihazım
mi4
Konular
2
Arkadaşlar dün akşam marsmallow kararlı sürümü cihazıma kurdum;
Fakat çok sık olmamakla birlikte bazen cihaz arkaplanda çalışırken kapanıp açılıyor. Kullanırken herhangi bir sorun yok fakat telefon kenarda dururken gidip geliyor. Dün geceden beri iki kere başıma geldi anlayamadım.
Ayrıca kitkat'a göre oldukça hızlı bir hale geldi telefon. Eskisine göre daha az ısınıyor ve küçük yeniliklerle zenginleşmiş bir arayüz var.

Aynı şekilde benim gibi sorun yaşayanlar varmı bu güncellemeden sonra yoksa ben kurulumda bir hatamı yaptım

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Ana siteye rom düştü arkadaşlar

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Kapanıp açılma sorunu devam ediyor. İşin ilginci cihazın hemen hemen hergün aynı saatte reset atması. Pin kodunu kaldırırsam telefonumun kapalı kalmayacağını, şebekenin otomatik geleceğini düşünüyorum. Doğru mudur? Sorun da heralde ancak Miui8 ile çözülür. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Kapanıp açılma sorunu devam ediyor. İşin ilginci cihazın hemen hemen hergün aynı saatte reset atması. Pin kodunu kaldırırsam telefonumun kapalı kalmayacağını, şebekenin otomatik geleceğini düşünüyorum. Doğru mudur? Sorun da heralde ancak Miui8 ile çözülür. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam güncellemeyi yaptıktan sonra tam bir temizlik yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız mutlaka yapmanızı tavsiye ederim. Temizlik sonrasında kapanıp açılma sorunu yaşanmıyor. (Recovery'den wipe all seçeneği ile temizleyebilirsiniz, ancak bu temizlik her şeyi sileceği için geniş kapsamlı bir yedek almanızı öneririm)

PIN kodu için ise haklısınız, son derece doğru bir mantık yürütüyorsunuz. Ben hiç bir cihazımda bu nedenle PIN kullanmıyorum.

Oyla:

aselsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
6
şimdi canım arkadaşlarım sanırsam herkesde irili ufaklı bir şekilde kendini göstermeye başlamış bu sıkıntı ben kaç güne kadar sizin ki gibi olmasada başka bir varyasyonda bu kapanmayı yaşadım ancak şarz olurken veya kendi kendine değil
Snapchat kullanırken oluyordu takılınca biraz hani internet yüklemesine bağlı olarak ani takılmalar olurya snapte işte tam sıra restart atıyordu telefon bende uygulama kaynaklı düşündüm ,bugün telefon yine aynı duruma düştü ve birdaha açılmadı restart verip verip başa dönüyor açılmıyor yani,wipe işlemi yapamıyorum çünkü telefon nedense açmıyor (ses açma+power) ama fastbootu açıyor ve bundan sonra işlem yapmadığım için telefon kapanıyor döngüden kurtuluyor eğer fastboot olmasa sabaha kadar açılıp kapanacaktı restart ekranında

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Arkadaşlar benim de basima geldi oysaki 7.5 i flash all seçeneğiyle kurmuştum. Marshmallow dan kaynaklı. Güncelleme ye bakar

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt