Yardım Mi10T Pro Mikrofon Ses ve Video Sorunu

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
aynı sorun bende de var 3 kez mikrofon değiştik hala ses gitmiyor deliricem ya telefon değiştirmeye karar verdim ciddi olarak ama bunu nasıl satıcaz ya

cozef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi a1
Konular
0
Size çözümü söylüyorum. Aynı sorun bende de var. Telefonun kamera kafesini çıkartın. Cihazı açın ses geliyor. Tel açıkken vidaları tekrar takın ve kapağı kapatın. Telefonu hiç kapatmayin kapatirsaniz aynı şeyleri tekrarlamaniz lazım.

lebronjames

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
lebron
Cihazım
xiaomi 10 T
Konular
3
Arkadaşlar Merhaba;
Mi 10t Pro Yurtdışı telefon aldım, ilk başlarda herhangi bir sorun yoktu. Ancak bir kaç ay sonra telefonun mikrofonunda sorunlar çıkmaya başladı, Daha sonra mikrofon arızalandı, sesim karşı tarafa gitmemeye başladı. şimdi de video çekmiyor video kısmına gelir gelmez telefon ana ekrana dönüyor, yazılımı güncelledim, başka yazılım attım ancak yine aynı sorunlar devam ediyor, şu anda telefondan hiç ses gelmiyor , sesim karşı tarafa gitmiyor ve video çekmiyor. onun dışında telefon canavar gibi çalışıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan veyahut çözen oldu mu?
aynı sorun bende var şuan . çözum buldunuz mu ? yada tamır ettirebildiniz mi ? bende çözum arıyorum

Beyazsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
11 t
Konular
0
Bende benzer sorun vardı microfon bir program çalıştırsa bir daha başka program microfonu kulanamiyordu mikrofon o programda takılı kalıyor telefonu açıp kapayınca başka program çalıştıriyordu

Çözmek için mikrofon sistem dosyasını tekrar başlatmak gerektiğini düşündüm ama bulamadım sonra aynı anda bir çok sesi aynı anda çalıştırma özelliğini kapatim telefonda tek ses dosyası çalıyor böyle sistem microfon dosyanın baştan çalıştırıyor her kullanmak istediğinde şimdilik sorun çözüldü gibi ama güncelleme lazım bu sorun için

cozef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi a1
Konular
0
aynı sorun bende var şuan . çözum buldunuz mu ? yada tamır ettirebildiniz mi ? bende çözum arıyorum
Şuan için çözüm yok. Kamera kafesini çıkartınca düzeliyor. Hiç teli yeniden başlatma. Ben öyle kullanıyorum. Bir ay gidiyor.sonra ses gene gidiyor. Tekrar kamera kafesini çıkartıp açıyorum cihazı ses geliyor. Sonra kafesi açıkken takıyorum.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Şuan için çözüm yok. Kamera kafesini çıkartınca düzeliyor. Hiç teli yeniden başlatma. Ben öyle kullanıyorum. Bir ay gidiyor.sonra ses gene gidiyor. Tekrar kamera kafesini çıkartıp açıyorum cihazı ses geliyor. Sonra kafesi açıkken takıyorum.
kamera kafesi ne hocam anlamadım hic

cozef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi a1
Konular
0
sorunu buldum arkadaşlar. sorun mikrofonun ana karta bağlı olduğu soket. onu temizleyin. benim düzeldi. sizin düzelmezse değişmesi lazımmış. çok şükür çözdüm. sizinle paylaşmak istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
sorunu buldum arkadaşlar. sorun mikrofonun ana karta bağlı olduğu soket. onu temizleyin. benim düzeldi. sizin düzelmezse değişmesi lazımmış. çok şükür çözdüm. sizinle paylaşmak istedim.
hocam mikrofon değiştirdim fakat düzelmedi yine de anlamadım gitt iya

Üst Alt