Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
9 t pro dan gecilmez gibi ama üzerine ne kadar isterler yurt dısı 9 t pro üzerine arkadaslar tahmini? islemci kamera ufc ve bir kaç şeyde 10t yeni ama değmez gibi
İlla gecceksen oneplus 8 serisine gec amoled ekranin keyfi baska

Hassan23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
p8 lite
Konular
1
Şu an satışları bitti stok yok ne zaman gelir bilgi isterseniz mesaj atabilirsiniz
konya mi shop mağazası hakkında bilginiz varmı ürünler her mağazaya gelir mi ordaki çalışanlar biraz yeni gibi sanki

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Bugün mistore la görüştüm. 3 adet mi10t gelmiş, pro gelmemiş bile. Hemen satmışlar zaten.
Satamayacakları ürüne neden lansman yaptılar anlamış değilim. Hepsiburada. Com ürünü komple kaldırdı. Mi storelarda stoğa ne zaman gireceği belli değil.
Satılan bir yer, ya da stoğu plan bildiğiniz yer varsa lütfen söyleyin biz de alalım
Bende Hepsiburada.com dan sipariş verdim gri rengini. Ama şuan hepsini kaldırdılar. Kaldırdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım sizin telefonunuz verilecek dedi stok bittiği için kalktı dediler ama yarın kargoya verilmesini ümit ediyorum.

Hassan23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
p8 lite
Konular
1
Bende Hepsiburada.com dan sipariş verdim gri rengini. Ama şuan hepsini kaldırdılar. Kaldırdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım sizin telefonunuz verilecek dedi stok bittiği için kalktı dediler ama yarın kargoya verilmesini ümit ediyorum.
şuan en iyi mi10t 8gb ramlı modeli nerde bulurum şuan hepsiden alsam 6 gb modeli 5000e iptal edebilirmiyim

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Dostlar selamlar,

uzun sure uzmeyecek bir cihaz arayisindayim, cift sim kart şart (e sim turkcellde henuz yok, olsaydi e sim ile cift hat kabulum).

Miui stabilite problemleri ufak capta yasadim (mi6 stock, eu stabil ve beta, birkac bunlar disinda rom ve son olarak paranoid androidde kaldim) ve cevremde stock romda olup sorun yasayanlar yine var, cihazlar mi8 ve mi9. Rom konusunda xiaomi biraz bahtsiz mi diyelim nasil isimlendirelim bilmiyorum ama benim pek ugrasacak vaktim olmayacak maalesef onumuzdeki yillarda. Bu nedenle stabil ve uzmeyecek cihaz arıyorum, tum onerilere acigim.

Listede iphone11 de var, galaxy note 20 de var, oneplus 8 pro da var, 10T Pro da var. 10T Pro nun tek eksigi suya karsi korumasi, bir de dedigim gibi romdan korkuyorum. OnePlusa gitmeli miyim stabilite icin?
huawei de güzel arayüzüde iyi stabiliteside(bozmadıysa)

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
şuan en iyi mi10t 8gb ramlı modeli nerde bulurum şuan hepsiden alsam 6 gb modeli 5000e iptal edebilirmiyim
iptal edersiniz fakat 8 gb ile 6 gb arasında fazla fark olmaz işlemci olarak aynılar sadece çok yoğun kullanıyorsanız bir tık fark eder.

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Stok az gelmiş. Fiyat hemen düşmesin diye önlem alınmıştır. Özellikleri çok iyi pro olanın.

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 10t pro ile çekildi hiç düzeltme yapilmadi.

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Merhaba, Usb Otg flash belleğim var, bu cihaz desteklemiyor sanırım ?

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Stok az gelmiş. Fiyat hemen düşmesin diye önlem alınmıştır. Özellikleri çok iyi pro olanın.
Stok için gün bile veremiyorlar. Ön sipariş bile toplayamıyorlar. Bu kısıtlı stok olayının altında bi bit yeniği var.

Üst Alt