Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

hsncck26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Hayırlısı olsun hocam, umarım mi 10t pro pişmanlık yaratmaz çünkü ses kamera ekran üstünlüğü tartışmasız mi 10 pro da idi
Merhaba, kamera üstünlüğü tartışmasız nasıl mi10pro da? İzlediğim bircok ksrsilastirma da mi10t pro onde gibi geldi bana?

Nocturname

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Xiaomi Store Manag
Konular
5
Mi storeda çalışıyorum telefon ekran konusunda amoled kadar iyi değil tabiki ama aratmıyor kesinlikle ısınma problemi yok gayet alınabilir bir cihaz kamera konusunda tartışmasız mi 10 pro alıyor deneyimlediğim kadarıyla ekran ile oynarken saatler geçiyor sorunuz var ise alabilirim

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Mi storeda çalışıyorum telefon ekran konusunda amoled kadar iyi değil tabiki ama aratmıyor kesinlikle ısınma problemi yok gayet alınabilir bir cihaz kamera konusunda tartışmasız mi 10 pro alıyor deneyimlediğim kadarıyla ekran ile oynarken saatler geçiyor sorunuz var ise alabilirim
Reis youtube da izledim mi 10t proda siyahlar kırmızıya dönüyor farklı açılardan bakınca acaba tüm modellerde mi var bu yoksa o cihaz mı sıkıntılıydı şuan poco f2 pro ve mi 10t pro arasında kaldım.

Nocturname

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Xiaomi Store Manag
Konular
5
Reis youtube da izledim mi 10t proda siyahlar kırmızıya dönüyor farklı açılardan bakınca acaba tüm modellerde mi var bu yoksa o cihaz mı sıkıntılıydı şuan poco f2 pro ve mi 10t pro arasında kaldım.
Düşünme mi 10 t pro al direk şimdiden hayırlı olsun

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Düşünme mi 10 t pro al direk şimdiden hayırlı olsun

poco f2 pro kullanan biri olarak mi 10t ye geçeyim mi ? 144hz olması ve ips olması cezbetti beni. neticede amoled fazla parlak olduğundan göz yoruyor ama ips ekranı çok ta kötü değildir diye düşünüyorum. bir de hangi mi mağazasında çalışıyorsun ? teşhire koydularsa görmek isterim cihazı. canlı canlı karşılaştırmış olurum amoled vs ips

ogudeg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
iPhone 5S
Konular
0
Mi 8 kullanıyorum ve memnunum da açıkçası. Sizce Mi 8'i satıp üzerine ekleyerek Mi 10T veya Mi 10T Pro'ya geçmeye değer mi? Kullanıcıları neler düşünüyor, hangi telefonlardan geçtiler?

Eğer satın alırsam yurt dışı cihazı alacağım muhtemelen, Mi 8 ise Türkiye cihazı.

Üst Alt