Sohbet Mi10T İmei atma

bymek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
554
Cihazım
note 9 pro 5g
Konular
0
H.kadioglu, Orijinalini yazayım :)

İMEİ no'yu arabaların PLAKA nosu gibi düşünün....

Plaka ,aracın gitmesini,hızını,beygirini,torkunu vs değiştirmiyorsa imei no da telefonun çekim kalitesini değiştirmez...

İmei no dan ziyade İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız isterseniz ankesörlü telefon imeisi yüklesin fark etmez.
Stoya,
H.kadioglu,

cihazda türkçe dil desteğide yok tabi, birde güncellemesini otomatikmi alıyor bunlar yoksa eylem gerektiriyormu , cok anlamadıgımdan soruyorum, İSTANBULDA yaşıyorum yönlendirebileceğiniz birisi varmıdır , işin ehli şu işimi halletse

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Stoya,
H.kadioglu,

cihazda türkçe dil desteğide yok tabi, birde güncellemesini otomatikmi alıyor bunlar yoksa eylem gerektiriyormu , cok anlamadıgımdan soruyorum, İSTANBULDA yaşıyorum yönlendirebileceğiniz birisi varmıdır , işin ehli şu işimi halletse
Hocam elinizde pc varsa uzaktan erişim ile yardımcı olayım size

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yunussstokmak, Madde 4.2

Google veya YouTube üzerinden destek alın ama tavsiyem 4 bin TL verdiniz işi riske atmayın işi bilen birisine yaptırın....

yunussstokmak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Tokmak
Cihazım
Xiaomi Mi 12T
Meslek
Öğretmen
Konular
4
hemen düzeltiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yunussstokmak, Madde 4.2

Google veya YouTube üzerinden destek alın ama tavsiyem 4 bin TL verdiniz işi riske atmayın işi bilen birisine yaptırın.
haklısınız hocam ancak custom rom yükleme gibi durumlarda okuduğum kadarıyla efs yedeği almak gibi önlemler almak gerekiyormuş. bu ayrıntıları da öğrenmek amacıyla foruma yazmak istedim. zira telefoncunun bu sorularımla ilgileneceğini pek düşünmüyorum. Bu yüzden forumun üstüne telefoncu tanımam.

Son düzenleme:
Üst Alt