Rehber Mi Unlock Tool ile sorunsuz kilit açmak için...

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

unlock a bastıktan sonra cihaz doğrulanamadı (Couldn't verify) hatası alıyorum

Son düzenleme:

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Geliştirici seçeneklerinden hesap eklemeye girdiğimde "doğrulanmadı hesabınız ve cihazı tekrar eklemeyi deneyin" uyarısını 2 cihazım olan mi 9 SE ve mi 9t de de alıyorum. Bu yüzden bl kilidi açılmıyor. Çözebilen var mı?

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Geliştirici seçeneklerinden hesap eklemeye girdiğimde "doğrulanmadı hesabınız ve cihazı tekrar eklemeyi deneyin" uyarısını 2 cihazım olan mi 9 SE ve mi 9t de de alıyorum. Bu yüzden bl kilidi açılmıyor. Çözebilen var mı?
Öncelikli olarak oem kilidi açmaya izin veriyor ve hücresel veri ile ekliyorsunuz ayrıca hesap adı olarak telefon numaranızı (+905xxxxx) kullanıyorsunuz değil mi?

mkls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 9T
Konular
3

Programın eski versiyonlarında deneyin. 2.2.4 veya 2.2.6

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Öncelikli olarak oem kilidi açmaya izin veriyor ve hücresel veri ile ekliyorsunuz ayrıca hesap adı olarak telefon numaranızı (+905xxxxx) kullanıyorsunuz değil mi?
Oem kilidi açma aktif durumda. Wifi ile işlem yaptırtmadığı için wifi kapatıp mobil veriyi açıyorum ama yine de uyarı veriyor. Hem mail ile hemde telefon ile oturum açtım ikisinde de aynı sonucu aldım. Olmadı bir telefoncuya yaptıracağım. Bu işlerden çok zevk alırdım önceden ama yaş geçtikçe tahammülüm kalmamış. Cevabınız için teşekkür ederim.

Programın eski versiyonlarında deneyin. 2.2.4 veya 2.2.6
Son sürümle denedim hep. En kısa zamanda eski sürümle de deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

mkls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 9T
Konular
3
Oem kilidi açma aktif durumda. Wifi ile işlem yaptırtmadığı için wifi kapatıp mobil veriyi açıyorum ama yine de uyarı veriyor. Olmadı bir telefoncuya yaptıracağım. Bu işlerden çok zevk alırdım önceden ama yaş geçtikçe tahammülüm kalmamış. Cevabınız için teşekkür ederim.

Son sürümle denedim hep. En kısa zamanda eski sürümle de deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Rica ederim. Telefon fastboot modunda iken yeni sürüm mi.unlock programıyla bootloder kilidini açamamıştım ben. 2.2.4 de denedim açmıştı. hesap bilgilerini girerken bağlantı hatası verebiliyor bazen. Bir kaç kez deneyince oluyor.

NOT :Konu ile tam alakalı değil ama şundan bahsedeyim.
Mi flash ile rom atarken sağ alt köşede clean all seçeneği var, onu işaretleyin. Clean and lock seçeneği işaretli olursa bootloader kilidi aktif oluyor tekrardan. Aman dikkat!

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Mi hesabını telefondan kaldırıp tekrar kurdum sorun çözüldü. Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar deneyebilir.

evandro42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
168 saat (1hafta) sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Bu süre sonunda açılmış olur mu yoksa tekrar denediğimde bana yeni süre mi verecek?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
168 saat (1hafta) sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Bu süre sonunda açılmış olur mu yoksa tekrar denediğimde bana yeni süre mi verecek?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1 hafta sonra PC den unlock programı ile giriş yapın telefonu bağlayın açılır

Üst Alt