Rehber Mi Unlock Tool ile sorunsuz kilit açmak için...

sigmaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celil
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar merhaba benim telefonumda imei kaydı yok. Bootloader kilidini açmak istiyorum fakat mi hesabı eklemeye çalıştığımda mobil veri kullanın yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar merhaba benim telefonumda imei kaydı yok. Bootloader kilidini açmak istiyorum fakat mi hesabı eklemeye çalıştığımda mobil veri kullanın yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
Mecbur Mobil veri ile baglanacaksiniz hocam

Alabama06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata Şahin
Cihazım
xiaomi note8 pr
Konular
1
Arkadaşlar note8 pro klit açma isteğim için 57 gün verdi.birkaç yerde güncelleme almayınız deniyordu,bende geliştirici seçeneklerde "otomatik sistem güncellem...(güncellemeleri cihaz yeniden başladığında uygula)" seceneği aktifti onu kapattım,yaptığım doğrumudur arkadaşlar.

drkmen75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bartu
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Öncelikle mrb forumda yeniyim ve acemiyim 3 gün önce redmi note 8 bir cihaz aldim yurt disi kayıtlı aldığım kişi mi mi kilidini acmami söyledi 15 gün sonra yapacagi işlem için internetten bakarak bende yapmaya calistim elimden geldiği kadar ama ben çok kez denedim tam emin olmak için oldumu olmadimi tereddute dustugum için hesap ekle islemini ama mi otumunu felan kapatmadim guncelleme yapmadm kilidi açmak için 1 haftalik süre oldugunu öğrendim bu hesap ekle islemini çok yaptığım için süre uzamismidir yardim ederseniz çok sevinirim cvblariniz için simdiden tskler

Mustifali679

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
İyi forumlar bı konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? Bitane note 8 pro telefon aldım bl kilit açmak için bir hesap ekledim ve 1440 saat süre verdi ama ben duramayip 1 hafta sonra başka bir hesapla tekrar başvuru yaptım yine 1440 saat süre verdi sorunum şu 1440 saat her iki hesap için de doldu ben şimdi bilgisayarda mi unlock programına hangi hesapla giriş yapıp bl kilidini açayım ilk hesapla mi ikinci hesapla mi ? Teşekkürler

foz54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
emektar mi5s 'ten poco x3 'e geçiş yaptım, unlock ve rom işlemlerinde tecrübeli olduğumu zannediyordum ancak kilit açamadım.
Geçen hafta kilit açma isteği yaptım dün süre doldu ancak kilit açılırken %99 'da kalıp cihaz yeniden başlatılıyor, bilgisayar ekranında da "couldn't verify device, not connected to mi phone" yazıyor.
daha önce bu hata ile karşılaşan oldu mu çözümü nedir?

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Değişik zamanlarda deneyin, olmazsa vpn kullanarak deneyin

Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bendede açmak için yetki vermiyor hesap ayarlarında duruyor cihazdan baktım mi kilit açma durumda hesap gozukmuyodu silip tekrardan girdim hesabı tekrardan gün mü almalıyım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği