Yardım MI Tarayıcı Nasıl Silinir?

bilgeadam31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilge
Cihazım
REDMI9
Konular
5
merhaba,

sistem uygulaması olan "mi tarayıcı" silinmiyor, adb ile sileyim dedim oradan da "failure -1000" hatası alıyorum. bu uygulamayı silmenin rootsuz bir yolu var mı?

teşekkürler.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Root varsa bunu kullanıp silin yeniden başlatın.

Ekli dosyalar

• UninstallSystemApps-v2.0.apk
    2,5 MB · Görüntüleme: 115

lwsljzoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Püff
Cihazım
Mi 18
Konular
0
Sistemin kaldırılmasına izin vermediği hiç bir uygulamayı root yetkisine sahip olmadan silemezsin. Bu nedenle sadece root yapılabilen telefon satın almalı ve ilk iş root yetkisi kazanmalısın. Hele bir de imei kolay atılan bir telefon aldın mı tadından yenmez. (örn: Mi Note 10)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
merhaba,

sistem uygulaması olan "mi tarayıcı" silinmiyor, adb ile sileyim dedim oradan da "failure -1000" hatası alıyorum. bu uygulamayı silmenin rootsuz bir yolu var mı?

teşekkürler.
USB hata ayıklamayı açıp bu uygulama ile silebilirsin.

lwsljzoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Püff
Cihazım
Mi 18
Konular
0
Harici bir uygulama da kullansan hatalı komut ile silmeye çalışmıyorsan senin girdiğin komut ile silecek o uygulama da. Dolayısıyla ayni hata ile karşılaşacaksın.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Root gerekli değil. USB hata ayıklamayı açın. Bilgisayara USB ile bağlandıktan sonra Minimal ADB ile "adb shell" komutunu girin. Telefonunuz USB hata ayıklamayla ilgili bilgisayarınız için izin isteyecek. İzni verdikten sonra "pm uninstall -k --user 0 com.mi.globalbrowser" komutunu girerek Mi Tarayıcı uygulaması kaldırabilirsiniz.
SİM kart etkinleştirme sorununuz varsa ve kullanmak istemiyorsanız "pm uninstall -k --user 0 com.xiaomi.simactivate.service" komutu ile bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.​

Son düzenleme:

bilgeadam31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilge
Cihazım
REDMI9
Konular
5
Root gerekli değil. USB hata ayıklamayı açın. Bilgisayara USB ile bağlandıktan sonra Minimal ADB ile "adb shell" komutunu girin. Telefonunuz USB hata ayıklamayla ilgili bilgisayarınız için izin isteyecek. İzni verdikten sonra "pm uninstall -k --user 0 com.mi.globalbrowser" komutunu girerek Mi Tarayıcı uygulaması kaldırabilirsiniz.
SİM kart etkinleştirme sorununuz varsa ve kullanmak istemiyorsanız "pm uninstall -k --user 0 com.xiaomi.simactivate.service" komutu ile bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.​
_yasin o komutları yazınca "failure -1000" hatası alıyorum

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Hangi komutu girdiğinizde alıyorsunuz? "pm.. "ile başlayan mı?Ekran görüntüsü de ekleme imkanınız var mı?
Uygulamayı halen kaldıramıyorsanız "pm disable-user com.mi.globalbrowser" komutu ile devre dışı da bırakabilirsiniz.

Son düzenleme:

buyuksel39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4x
Konular
6
Root varsa bunu kullanıp silin yeniden başlatın.
bu uygulama ile cihazdaki gereksiz (SIM Araç kiti, Hizmetler & geri bildirim, ShareMe, Hangouts, Play Müzik vb.) uygulamaları kaldırabiliyor muyuz

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
bu uygulama ile cihazdaki gereksiz (SIM Araç kiti, Hizmetler & geri bildirim, ShareMe, Hangouts, Play Müzik vb.) uygulamaları kaldırabiliyor muyuz
Evet. Ama dikkat edin bazı uygulamalar silinince cihaz bootloopa düşebilir. İyice araştırın forumda konuları var.

Üst Alt