Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Ottoman hocam usb hata ayıklama açık olduğu halde pc suite uygulaması cihazı görmüyor maalesef. Oturum açıyorum açtıktan sonra ADB yi kurmaya geçiyo yükleme ekrana uyarı geliyo USB ayıklama modu nu tarif edildiği şekilde açınız diye bakıyorum zaten açık. Neyapmam lazım programı açtıktan sonra adb kurma sırasında böyle bir sorun çıkıyo. Fastboot modunda mı yapıcaz bu işlemleri.

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ottoman hocam usb hata ayıklama açık olduğu halde pc suite uygulaması cihazı görmüyor maalesef. Oturum açıyorum açtıktan sonra ADB yi kurmaya geçiyo yükleme ekrana uyarı geliyo USB ayıklama modu nu tarif edildiği şekilde açınız diye bakıyorum zaten açık. Neyapmam lazım programı açtıktan sonra adb kurma sırasında böyle bir sorun çıkıyo. Fastboot modunda mı yapıcaz bu işlemleri.
Hocam PC nizde gerekli driverlar yüklü olduğu sürece skıntı çıkmaması gerekir ayrıca Fastboot modu ile işimiz yok. Birde Windows Sürücü İmzası Zorlamasını Devre Dışı bıraktınız mı?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Hocam PC nizde gerekli driverlar yüklü olduğu sürece skıntı çıkmaması gerekir ayrıca Fastboot modu ile işimiz yok. Birde Windows Sürücü İmzası Zorlamasını Devre Dışı bıraktınız mı?
Hocam imza yi devre dışı bırakmayınca görmüyor mu hiç? Yoksa her halükarda devre dışı birkamak mi gerekiyor?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Hocam 2 gün önce bir türlü pc suite baglanamadim da.. Acaba sebebi bu olabilir mi diye sordum. imzayı kapatıp tekrar deneyeceğim, teşekkür ederim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam 2 gün önce bir türlü pc suite baglanamadim da.. Acaba sebebi bu olabilir mi diye sordum. imzayı kapatıp tekrar deneyeceğim, teşekkür ederim.
Rica ederim hocam, geri dönüşünüzü bekliyoruz.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Ottoman hocam usb hata ayıklama açık olduğu halde pc suite uygulaması cihazı görmüyor maalesef ne yapmam lazım programı açtıktan sonra adb kurma sırasında böyle bir sorun çkıyo.
O açık maalesef hocam. Ama nasıl kapatıldığı hakkında bir bilgim yok. Sürücüler zaten ROM atmak için gereken drivelar değilmi onlarsa pc suite zaten kurmuyo mu hocam.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Tamamdır hocam hallettim. Teşekkürler.

Üst Alt