Yardım Mi Note Pro Xiaomi Yazan Siyah Ekranda kaldı.

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, Banggood.com dan aldığım Note Pro'mun üstünde gelen rom unu salak gibi gittim offical son sürüm rom yükleyim dedim, yükledikten sonra google play ve türkçe dili gitti, bende xiaomi.eu rom yükleyip diye twrp ile uğraşırken bu sefer de telefon komple gitti.

Telefonda %66 larda şarj olduğu halde telefonu açma tuşuna basıyorum siyah ekranda Xiaomi yazısı geliyor ama bekle bekle telefon açılmıyor. Telefonun hafızasına daha önceden "leo_images_6.5.26_20160516.0000.22_5.1_cn_46d12f1686.tar" i recovery yapabilmek için atmıştım, ama bu yedeği bir türlü kuramadım telefona.

Artık telefonun hafızasına da dışarıdan erişemiyorum, anca TWRP 3.0 ile boot edebiliyorum ya da fastbood modunda telefonu başlatabiliyorum.

Bana yol gösterin, ben bu telefonu nasıl düzeltebilirim?

Birde imei sini değiştirebilmem mümkün mü bu telefonun?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Tahir bey sağolsun dün gece ilgilendi telefonu flash tool da göstermeyi başardı ve yazılım yükledik ama yazılım yükleme işlemi bitmesine müteakip telefona hiç görüntü alamıyorum.

Telefonu bilgisayara bağlayıp fastboot modunu açacak şekilde düğmelerine bastığımda bilgisayara aygıt bağlandı sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde " Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 " şeklinde cihazı görüyor, ancak telefonda hiç bir görüntü veya titreşim, ses olmuyor. Yani cihaz bir türlü yükleme modundan çıkamadı. Sıfır Mi Note Pro öylece yatıyor evde (: yok mudur buna bir çözüm?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Güç tuşuna 5-10 saniye basıı tuttuğunuzda ekran gelmiyorsa edl moda takılı kalmış demektir cihaz. Korkmayın şarjı bitince cihaz açılacaktır.

Oyla:

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Bu tip durumlar genelde şarj ile ilgili oluyor, uzun süre açılış ekranında kalan ya da yarı brick olan cihazların şarjı bitebiliyor. Yükleme başarılı oldu sonucunu alınca 10-15 dk şarj etmekte fayda var.
Dün akşam sorunu hallettik, güle güle kullansın kardeşimiz inşallah.

Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Arkadaşlar benim mi note pro cep telefonuma yeni rom yükleyim dedim rom yükleme ekranında kendi kendine telefonu kapattı şimdi telefon hiç açılmıyor, mi.com yazısı geliyor sonra geri kapanıyor, şarja taktığımda ise devamlı olarak mi.com ekranı geliyor ve 5 saniye içinde geri gidip tekrar mi.com ekranı geliyor bu böyle aynı şekilde tekrarlıyor hep. Bilgisayara taktığımda da aygıt yöneticisine gelmiyor telefon devamlı mi.com ekranında kendini resetliyor. Sorunu nedir? Nasıl çözebilirim?

Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Geçtiğimiz yıl açmış olduğunuz bu konuya verilmiş cevaplarda tavsiye edilen şeyleri yapmanız gerekiyor.
Sayın adminim o tavsiyeler hiç bir işe yaramadı benim telefondaki hata halen devam ediyor.
[doublepost=1520498787,1511628457][/doublepost]Sorunu çözdüm arkadaşlar, mi nin sitesinden indirilecek mi unlocker programı ile telefon bilgisayara kabloyla bağlı iken unlock yapmak gerekiyormuş, unlock yapılmadığı için devamlı bu halde kalıyormuş.

Oyla:
Üst Alt