Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 193
  • Görüntüleme 50K

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhaba

V2 de ekran sorunu yok ancak yükle kısmına girdiğimde hafızaya attığım rom dosyasını rar veya image olarak göremiyorum.

Hafızanın görüntüsü ektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam fastboot romu twrp üzerinden kuramazsınız.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Zaten global rom kullanıyorsunuz drunk~~

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bu rom güncelleme almıyor düzenli güncelleme almak için hangi rom u önerirsin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Normal şartlarda beta rom yüklemenizi önerirdim ancak hazirana kadar güncellemeler askıya alındı happy~~

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba lopus hocam. şu konu anlatımını birde video ile süsleseniz ne dua alacaksınız var ya :) ya andriod telefondan hiç anlamıyorum o yüzden de çok korkuyorum video olsa bir cesaret olacak ama bu şekilde güvenemiyorum telefona zarar vereceğim diye. birde ben türktelekom kullanıyorum ve sım kart etkınlestırılemıyor hatası alıyorum bunun ıcın bır cozum var mı?
Google'den aratın bu konuyla ilgili bir sürü video mevcut diğer sorunuz için şu yöntemleri deneyin.

1.Eğer bir mi hesabınız yoksa bir mi hesabı açın ve buraya telefon numaranızı tanımlayın.
2. Açtığınız mi hesabınızı ayarlar mi hesabı başlığından telefonunuza ekleyin.
3. GPS - Senkronizasyon ve internetleri aktif edin.
4.Telefonun tarayıcısında id.mi.com ve i.mi.com sayfalarını açarak log in olun.
5. Ayarlar>mi hesabı>mi cloud> cihazı bul seçeneğini aktif edin. Sim etkinleştirme uyarısı çıkacaktır. Tamama basın ve mi tarayıcıdan i.mi.com sayfasını açarak find device girin.
6. İlk etkinleştirmede muhtemelen yapamayacaktır. Ama yinede find device özelliğini açıyor. Bu özellik açıkken i.mi.com'dan find device'a tekrar girin ve cihazınızı bulmasını bekleyin.
7.Cihazınızın konumunu bulduktan sonra !!tarayıcı kapatmadan!! tekrar Ayarlar>mi hesabı>mi cloud'a gidin ve cihazı bul özelliğini kapatın ve tekrar açın. Sim uyarısını tekrar verecektir. Tamam'a basın ve bekleyin. Bu sefer Sim kartınızı etkinleştirmesi gerekiyor.

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Google'den aratın bu konuyla ilgili bir sürü video mevcut diğer sorunuz için şu yöntemleri deneyin.

1.Eğer bir mi hesabınız yoksa bir mi hesabı açın ve buraya telefon numaranızı tanımlayın.
2. Açtığınız mi hesabınızı ayarlar mi hesabı başlığından telefonunuza ekleyin.
3. GPS - Senkronizasyon ve internetleri aktif edin.
4.Telefonun tarayıcısında id.mi.com ve i.mi.com sayfalarını açarak log in olun.
5. Ayarlar>mi hesabı>mi cloud> cihazı bul seçeneğini aktif edin. Sim etkinleştirme uyarısı çıkacaktır. Tamama basın ve mi tarayıcıdan i.mi.com sayfasını açarak find device girin.
6. İlk etkinleştirmede muhtemelen yapamayacaktır. Ama yinede find device özelliğini açıyor. Bu özellik açıkken i.mi.com'dan find device'a tekrar girin ve cihazınızı bulmasını bekleyin.
7.Cihazınızın konumunu bulduktan sonra !!tarayıcı kapatmadan!! tekrar Ayarlar>mi hesabı>mi cloud'a gidin ve cihazı bul özelliğini kapatın ve tekrar açın. Sim uyarısını tekrar verecektir. Tamam'a basın ve bekleyin. Bu sefer Sim kartınızı etkinleştirmesi gerekiyor.
Cevap için teşekkür ederim forumda bu konuyu bulup denemiştim ama yinede olmamıştı. Zaten şu anda aktif etmeme olayına çok takık değilim. sadece Sim kartın aktif olmayışından dolayı bl kilidini açmakta sorun yaşar mıyım.

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cevap için teşekkür ederim forumda bu konuyu bulup denemiştim ama yinede olmamıştı. Zaten şu anda aktif etmeme olayına çok takık değilim. sadece Sim kartın aktif olmayışından dolayı bl kilidini açmakta sorun yaşar mıyım.
Büyük bir ihtimall yaşamazsınız.

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
Merhaba. XiaoMiTool uygulaması ile eu romdan global roma geçtim de cihazımda twrp yüklü değil. twrp yüklersem cihaz tekrar fabrika ayarlarına mı dönecek ? birde imei kaydı gider mi ?

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba. XiaoMiTool uygulaması ile eu romdan global roma geçtim de cihazımda twrp yüklü değil. twrp yüklersem cihaz tekrar fabrika ayarlarına mı dönecek ? birde imei kaydı gider mi ?
Twrp recovery yüklediğinzde cihaz fabrika ayarlarına dönmez ve imei gitmez, siz yinede cihazın yediğini alın.

Üst Alt