Rom Mi Note 3 MiRoom MIUI 12 v20.6.18 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

sallaco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Bilişimci
Konular
8
Haydaaa yorumlarınıza bakarak romu indirdim tam kiracaktim 7 8 saat pil performansı için ama yükleme yapmiycam o halde,ben global kararlı muiu11 kullanıyorum Max 4-4.5 saat ekran süresi alıyorum, en iyi rom mi room ve eu rom arasında kalıp sizin yorumdan sonra bu romu yukleyecektim ama kursağımda kaldı yine, pil performansı mi room MIUI 11 beta veya stabil nasıl acaba yükleyen varsa yorumlarınızı bekliyorum...

ben de miui 11 stable rom var. wifi ile sarj çok iyi , yüz okuma mevcut. global de yüz okuma yok.
sarj konusunda mobil veri de aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çabucak sarjı bitiyor.
Bugün miui 12 yi kuruyorum. stable gelene kadar test edeceğim bu versiyonunu. beğenmezsem tekrar miui 11 stable rom a geçicem.

s4h1n91

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şahin
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Arkadaşlar eu romdayım 20.6.18. Bu romda olup eu romu da deneyen var mı? Şarj için hangisini tavsiye ediyorsunuz? Eu rom sömürüyor şarjı. Pil yüzdesi gözümün önünde eriyor:@

ekremh.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar eu romdayım 20.6.18. Bu romda olup eu romu da deneyen var mı? Şarj için hangisini tavsiye ediyorsunuz? Eu rom sömürüyor şarjı. Pil yüzdesi gözümün önünde eriyor:@
Xiaomi.EU V11.0.4.0 bunu indir şarj konusunda bence çok iyi 20 saat geçmesine rağmen orta kullanimda %50 şarj gidiyor 2 yıllık batarya olmasına rağmen MIUI 12 ram ve bataryayı biraz sömürüyor.

s4h1n91

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şahin
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
6
çözüldü,

global icon pack flashlayınca düzeldi, eu çin romu olduğu için global iconlarda bozukluk olabiliyor...

Hocam bu işlemi nasıl geri alıyoruz?

therock

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Köşeleri oval gosterme miroomda mevcuttu eskiden, şu an bu sürümde baya aradim bulamadim. Varsa hala yerini yazabilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Köşeleri oval gosterme miroomda mevcuttu eskiden, şu an bu sürümde baya aradim bulamadim. Varsa hala yerini yazabilir misiniz?
Gelistirici seceneklerinde en asagidaymis :)

Üst Alt