Rom Mi Note 3 MiRoom MIUI 12 v20.6.18 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Bugün telefon görüşmesi sonrasında ana sayfa dondu. Sistem başlatıcı cevap vermiyor dedi kısa süre sonra ana ekran yenilendi kendine geldi.

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Dün gosterdigi güzel pil performansını nedense bugün gösteremedi. Ne değişti anlamadım ama bugün pil performansı kötü çıktı. Dün sürekli evdeydim hep wifi bagliydi bugün disardayim sürekli mobil veri üzerinden bagliydim bukadar fark etmesi normal mi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Dün gosterdigi güzel pil performansını nedense bugün gösteremedi. Ne değişti anlamadım ama bugün pil performansı kötü çıktı. Dün sürekli evdeydim hep wifi bagliydi bugün disardayim sürekli mobil veri üzerinden bagliydim bukadar fark etmesi normal mi?

Akıllı ağ'ı aktifleştirin hocam. Batarya sürenizi bu şekilde arttırabilirsiniz

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
sistem arayuzu cokmesi hala duzeltilmemis,çin beta romda da ayniydi,eu da da ayni,bunda da ayni maalesef

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
İlk denedigim gün pil performansı iyi demiştim. Şimdi sözümü geri alıyorum. Her geçen gün pil performansı düşüyor.

Delizoti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
İlk denedigim gün pil performansı iyi demiştim. Şimdi sözümü geri alıyorum. Her geçen gün pil performansı düşüyor.
Haydaaa yorumlarınıza bakarak romu indirdim tam kiracaktim 7 8 saat pil performansı için ama yükleme yapmiycam o halde,ben global kararlı muiu11 kullanıyorum Max 4-4.5 saat ekran süresi alıyorum, en iyi rom mi room ve eu rom arasında kalıp sizin yorumdan sonra bu romu yukleyecektim ama kursağımda kaldı yine, pil performansı mi room MIUI 11 beta veya stabil nasıl acaba yükleyen varsa yorumlarınızı bekliyorum...

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Miroom son çıkan stabilde pil performansı çok iyiydi. Miroom 20.1.16 beta surumundede pil performansı çok iyiydi.

Miui 12 beni biraz daha uzerse ben büyük ihtimalle miroom stabilde geri dönerim.

İlk yukledigimde 8 saat ekran suresi verip şimdi ekran süresinin 5-6 saat seviyesine düşmesi çok tuhaf. Yüklediğim uygulamalar falan mı yük bindirdi çözemedim

Delizoti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Miroom son çıkan stabilde pil performansı çok iyiydi. Miroom 20.1.16 beta surumundede pil performansı çok iyiydi.

Miui 12 beni biraz daha uzerse ben büyük ihtimalle miroom stabilde geri dönerim.

İlk yukledigimde 8 saat ekran suresi verip şimdi ekran süresinin 5-6 saat seviyesine düşmesi çok tuhaf. Yüklediğim uygulamalar falan mı yük bindirdi çözemedim
Mi room muiu11 stabil mi pilde çok iyiydi yoksa mi room mi12 stabil de mi?
Miroom beta veya stabil oto güncelleme alıyor mu?
Mi room hiç denemedim rom değiştirmek istiyorum ekran sürem malesef çok az,mi room hangi Roma geçmek mantıklı hocam?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran kaydedici ,çağrı ses kaydı gibi MIUI da olan özellikler var mı? Bildirim sesleri falan farklı mı hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 11 globalda volte simgesi ben de hiç yok,mi room özelliği mi,volte etkinlestirildi var ama pil göstergesi yanında volte simgesi hiç olmadı?

Son düzenleme:
Üst Alt