Rom Mi Note 3 MiRoom MIUI 12 v20.6.18 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.
Rehber - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

İNDİRME BAĞLANTISI:

Son düzenleme:

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
indirelim bakalım, deneyimleri akşam yazarım :)

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Yükledim. Şuanda gayet güzel gibi. Büyük bir sorun görmedim. Yukledikten sonra ilk açılışında menüye girdiğimde biraz kasti ama sonra acildi suanda gayet akıcı. Uygulamalar/izinler/izinler menüsü açılmıyor. Menü içine ayni menuyu koymuşlar kısır bir döngü oluyor ama sorun değil çünkü ayni menu içinde diğer izinlerde gerekli herşey var.

Şuanda memnun gibiyim. Telefonu full şarj ediyorum pil performansı 1-2 güne belli olur.

Ayrıca daha önce telefondan netflix açıp televizyona yansitamiyorduk diye hatirliyorum. Bu surumde netflixi sorunsuz televizyona yansitti.

Bir ekleme daha yapayim; durum cubugunu sag taraftan cekerseniz ayarlar geliyor, sol taraftan cekerseniz bildirimler geliyor. Biraz ipade benzetmisler alışması zor cunku sag başparmakla durum cubugunu cektiginde surekli ayarlar aciliyor bildirimlerin açılması için parmagini biraz uzatip sol taraftan cekmeye calisman gerekiyor. Ben bu ozelligi begenmedim ayarlar solda bildirimler sagda olsa daha iyi olurdu.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yükledim. Şuanda gayet güzel gibi. Büyük bir sorun görmedim. Yukledikten sonra ilk açılışında menüye girdiğimde biraz kasti ama sonra acildi suanda gayet akıcı. Uygulamalar/izinler/izinler menüsü açılmıyor. Menü içine ayni menuyu koymuşlar kısır bir döngü oluyor ama sorun değil çünkü ayni menu içinde diğer izinlerde gerekli herşey var.

Şuanda memnun gibiyim. Telefonu full şarj ediyorum pil performansı 1-2 güne belli olur.

Ayrıca daha önce telefondan netflix açıp televizyona yansitamiyorduk diye hatirliyorum. Bu surumde netflixi sorunsuz televizyona yansitti.
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26

Bir ekleme daha yapayim; durum cubugunu sag taraftan cekerseniz ayarlar geliyor, sol taraftan cekerseniz bildirimler geliyor. Biraz ipade benzetmisler alışması zor cunku sag başparmakla durum cubugunu cektiginde surekli ayarlar aciliyor bildirimlerin açılması için parmagini biraz uzatip sol taraftan cekmeye calisman gerekiyor. Ben bu ozelligi begenmedim ayarlar solda bildirimler sagda olsa daha iyi olurdu.

Test ettikten sonra ekran süresini ss atabilir misiniz rica etsem?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

Ayarlar - Ekran - Durum Çubuğu yoluna gidip SS de olan ayarı açarsanız bildirim paneli ve kontrol paneli jesti yer değiştirecektir.

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Ayarlar - Ekran - Durum Çubuğu yoluna gidip SS de olan ayarı açarsanız bildirim paneli ve kontrol paneli jesti yer değiştirecektir.

Gosterdigin ayar bende yok. Neden bende yok? Telefon modelin mi farkli?

Kontrol merkezi kullan ayari var bunu kapatinca durum cubugu eski tarzina dondu. Ne varsa eskilerde var :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Test ettikten sonra ekran süresini ss atabilir misiniz rica etsem?

Ekran suresi beklentimin cok ustunde cikti. Miui 12 EU beta ilk ciktiginda denemistim onda pil performansi cok kotuydu. Miroom bu isi cozmus gibi gorunuyor.

%30'luk pil tuketiminde "9 saat 48 dakika bekleme suresi", "2 saat 37 dakika ekran suresi" verdi.

Ufak bir hesap yaparsak ekran suresi 8 saati rahatlikla asacak gibi gorunuyor.

Saglik uygulamasi ve hesap makinesi hata veriyor kapaniyor ama eski surumlerdede vardi bu hata. Bu ozellikleri kullanmadigim icin gozardi ediyorum.

Miui 12 de sorunsuz calisan gcam bulabilirsem baska bir eksigim kalmaz.

Ozet olarak ben miroom 20.5.14 versiyonunu sevdim ve bunda kalirim gibi gorunuyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20200519_061740.jpg
    IMG_20200519_061740.jpg
    198,6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
İndirelim bakalım o zmn. Bi de gcam açmaya çalışalım... Hadi bismillah...

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
Kalan pil %15
Ekran süresi 7 saat

Gayet iyi bir sonuç.
Sorunsuz çalışan güzel bir gcam bulabilirseniz haberdar edin.

Enesbmalik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiamio mi5
Konular
0
Arkadaşlar bende de güncelleme çıkıyor ama dil olarak Türkçe var mı 20.5.14 te size zahmet yazarsanız ona göre yükleme yapacağım

Üst Alt