Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Telefonu güncelledim mobil veri açıkken eskisinden daha çok şarj yediğini acayip şekilde hissediyorum.Yokmu bir çözümü
Daha önce de yazdım forumda; güncelleme ile son kullanıcı bir şekilde kandırılıp, telefonu eskitiliyor, atıyorum 4 yıl kullanacağın ürünün ömrü 2-3 yıla düşüyor... Güncelleme ile son kullanıcıya; tabiri caizse "atla deve" verilmediği ortada iken büyük bir çoğunluğun güncelleme peşinde koşturması, güncelleme gelmezse sorun etmesi, gelince de memnun kalmaması büyük bir ironi bana göre...

Telefonun fiziksel ömrü atıyorum 4 yıl ise, adam gibi stabil bir sistem ver bana sorun sıkıntı yaşamadan ömrünü tamamlasın...

* * *

Bu konudaki tecrübemi, üç ay öncesine kadar 4.4.4 kit kat işletim sistemli telefonu sorunsuzca kullanan verdiği kişi de kullanmakta olan biri olarak yazıyorum...

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Benimde bundan bir önceki telefonum LG G3 stylus'tu. 1 GB ram ve KitKat ile yaklaşık 3 sene idare ettim. Şuan kullandığım telefonla karsilastiramiyacam. Çünkü abes kaçar. Onda WhatsApp ve Instagram dışında bir şey yukleyince telefonun hafızası doluyordu. Sadece güncelleme olayı hakkında birşey eklicem. Kitkatta güzelce kullandığım beni çok yormayan telefon lolipop güncellemesi ile menüde gezerken bile takılıp herşeyde hata vermeye başlamıştı. Bütün markalar güncelleme adı altında bilerek telefonları eskitiyorlar diyorsun ya kesinlikle katılıyorum. O yüzden şuan kullandığım telefonda daha MIUI 10 güncellemesi almadı ama muhtemelen aldığında da bir süre deneyip özel rom veya eski stabil Roma dönüp devam edicem. Biri yazmıştı iPhone neden güncelleme den sonra kasıyor diye bir soru sormuşlar. iPhone yetkilisi de insanlar sorunsuz müthiş bir deneyim yaşıyorlar iPhone kullanırken. Bizde yeni model çıkınca eski modeli ona fazla geleceğini bile bile guncelliyoruz. Ve insanlar artık telefonunun eskidigini düşünüp yenisini almaya devam ediyor. Buna kesinlikle inanıyorum bende.
Daha önce de yazdım forumda; güncelleme ile son kullanıcı bir şekilde kandırılıp, telefonu eskitiliyor, atıyorum 4 yıl kullanacağın ürünün ömrü 2-3 yıla düşüyor... Güncelleme ile son kullanıcıya; tabiri caizse "atla deve" verilmediği ortada iken büyük bir çoğunluğun güncelleme peşinde koşturması, güncelleme gelmezse sorun etmesi, gelince de memnun kalmaması büyük bir ironi bana göre...

Telefonun fiziksel ömrü atıyorum 4 yıl ise, adam gibi stabil bir sistem ver bana sorun sıkıntı yaşamadan ömrünü tamamlasın...

* * *

Bu konudaki tecrübemi, üç ay öncesine kadar 4.4.4 kit kat işletim sistemli telefonu sorunsuzca kullanan verdiği kişi de kullanmakta olan biri olarak yazıyorum...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Miui 9.1 Eski sürüme nasıl alabilirim telefonu.

maskotx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
.
Cihazım
NOTE 5A P + Mİ4
Meslek
Mİ NOTE 3
Konular
0
Miui 10 ile ilgili sorunlar yaşayan varmı
Ne gibi sorunlar
Çözümü varmı
Mesela bildirim geldiğinde ses çıkmıyor
Parmak izi geç okuyor

hunter1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Haydar
Cihazım
GÜDÜCÜ
Konular
0
Batarya süresi miui 10 dan sonra baya Bi düzeldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

oknt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Lg G3
Konular
0
Miui 10 güncellemesinden memnun olmayanlar sanırım telefonunuzda sorun var. Herşeyiyle telefon çok iyi oldu. Bildirim sorunu yaşıyordum onu da bildirim gelmeyen programları ayarlardan otomatik başlat seçeneği ile çözebiliyorsunuz. Android 8 de gelse iyi olacak. Miui 11 çalışmaları da başlamış. Son olarak android 9 ve miui 11 gelsin yeter. Başka da güncelleme gelmese de olur.

memo1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Otomatik başlat yapmama ragmen sesli bildirim gelmiyor instagram beıns sports falan

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Otomatik başlat yapmama ragmen sesli bildirim gelmiyor instagram beıns sports falan
Bazı uygulamalarda halen bildirim sorunu mevcut hocam. Bir sonraki kararlıda umarım düzelir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memo1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Yeni güncelleme gelmiş 10.2.2.0 , Anroid sürümü 8.1.0 gelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt