Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Leobonhart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
her şeyi yaptım ama romu atarken kopyalanıyor diye kalıyor sadece
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

her şeyi yaptım ama romu atarken kopyalanıyor diye kalıyor sadece
neyse halletim yükledim romu yakın zamanda tekrar güncelleme yapmayacağım için twrp nasıl kaldırılır biliyor musunuz ?

Ekli dosyalar

• aaaaaaaaaa.JPG
    aaaaaaaaaa.JPG
    17,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Leobonhart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
hiçbir yerde bootloader kilitleme bulamadım mi flash tool ile ilgili bir şeyler buldum ama hem twrp kaldırma hem de bootloader kilitlemeyi hala çözemedim help pls

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
hiçbir yerde bootloader kilitleme bulamadım mi flash tool ile ilgili bir şeyler buldum ama hem twrp kaldırma hem de bootloader kilitlemeyi hala çözemedim help pls
Hocam 72 saat bekleyip kilidi açtınız, eu romu yüklediniz, şimdi kitlemek istiyorsunuz. Kitlediniz ne olacak kitlemekle? Bir sonraki açmaya kalktığınızda belki 720 saat isteyecek sizden. Bu tarz şeyleri düşünmüyorsunuz sanırım. Ne twrp nin telefonunuzda olması nede bootloader in açık olması birşey teşkil etmiyor. Ama illa kapatıcam diyorsanız bu konudan yardım alabilirsiniz Çözüldü - Mi 5 cihazın da bootloader kilidini kapatmak

Leobonhart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Hocam 72 saat bekleyip kilidi açtınız, eu romu yüklediniz, şimdi kitlemek istiyorsunuz. Kitlediniz ne olacak kitlemekle? Bir sonraki açmaya kalktığınızda belki 720 saat isteyecek sizden. Bu tarz şeyleri düşünmüyorsunuz sanırım. Ne twrp nin telefonunuzda olması nede bootloader in açık olması birşey teşkil etmiyor. Ama illa kapatıcam diyorsanız bu konudan yardım alabilirsiniz Çözüldü - Mi 5 cihazın da bootloader kilidini kapatmak
ya bilmiyorum bootloader açarkende uayarı falan veriyordu ya şifrelereniz çalınır falan diye

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
ya bilmiyorum bootloader açarkende uayarı falan veriyordu ya şifrelereniz çalınır falan diye
Korkmayın o kadar hocam. Hacker ın işi gücü yok bizim telefonlara hack yapmak içinmi uğraşacak. :) sıkıntı edecek bir durum yok. Kostüm rom güvenilmez olsa korkulur dediğiniz gibi. 100-200 kişi kullanılan bir rom olsa bende korkarım. Ama eu rom milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Sıkıntı olsa millet isyan çıkarırdı zaten.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Korkmayın o kadar hocam. Hacker ın işi gücü yok bizim telefonlara hack yapmak içinmi uğraşacak. :) sıkıntı edecek bir durum yok.
Hocam hazır konu açılmışken ben banka uygulaması kullanıyorum telefonu rootlasam felan kullanmamda bi sıkıntı çıkarmı kullanamam diye duymuştum ama sormak istedim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Korkmayın o kadar hocam. Hacker ın işi gücü yok bizim telefonlara hack yapmak içinmi uğraşacak. :) sıkıntı edecek bir durum yok. Kostüm rom güvenilmez olsa korkulur dediğiniz gibi. 100-200 kişi kullanılan bir rom olsa bende korkarım. Ama eu rom milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Sıkıntı olsa millet isyan çıkarırdı zaten.

Yeni konu açtı zaten :)

Yardım - note 3 eu 10.2.3.0 rom nasıl twrp kaldırıp, bootloader kilitlenir YARDIM !!!

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Hocam hazır konu açılmışken ben banka uygulaması kullanıyorum telefonu rootlasam felan kullanmamda bi sıkıntı çıkarmı kullanamam diye duymuştum ama sormak istedim

Ben kullanıyorum sıkıntı yok. Banka uygulamalarına rootu gizledim hiç bir sıkıntım yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Ben kullanıyorum sıkıntı yok.
Tamamdır hocam sağolun

ayranci.veli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
veli
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
9
Hocam bende global rom yüklü ahize sesi için dediklerinizi yaptım fakat telefon fastboot a giriyor ve orda kalıyor anlamadım. Power tuşuna basılı tutuyorum tekrar fastboot açılıyor çıkamadım fastbootdan sebebi nedir sizce?

+edit: Telefona vermiş olduğunuz Eu Rom kurdum açıldı telefon fakat aşırı şekilde yavaş sebebi ne olabilir daha önce de kullanmıştım eu rom ama anlam veremediğim bir yavaşlık var

+edit:Telefonu sıfırladım twrp'den şimdide simkart yok hatası alıyorum ve aynı şekilde çok yavaş :D yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Üst Alt