Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Habib1923

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Mi Note 3 İçin Android 8 Oreo ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
Diğer marka/modeller almaya başlamış

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
İyi ki e.u. roma geçmişsiniz hocam. Zira şu an ben de geçmeyi düşünüyorum. Android versiyonu 7.1 yine. Yüz tanıma özelliği gelmemiş. Ön kamerada portre modu çalışmıyor. Telefonun normal akışı güzel ama son uygulamalara geçerken efekt biraz takılıyor. Sarj performansı gözlemlediğim kadarıyla 9.6.2 ile aynı. Geciken güncelleme yüzünden tepkiler artınca sadece miui 10 içeren bir güncelleme göndermişler muhtemelen. Onun da eksiklikleri var
Eu romun da tek sıkıntısı şarj zaten. Misal akşamdan sabaha global de %10 şarj yerken %15 %20 gibi bir şarj tüketimi mevcut bende şuanda. Ama ona razı durumdayım. 3.parti temalar olsun yüz tanıma olsun ön kamera portre modu olsun iyi durumda. Tek sıkıntısı şarj.

Oyla:

prince_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogu
Cihazım
Samsung
Konular
0
Ne güncellemeymiş bire sanki androidi baştan yaradıyorlar. Verecekleri dandik bir güncelleme. Lanet olsun xiamio sana üç kuruşluk zevkimizi bitirdin. EEE ne demişler ucuz yetin yahnisi. Senin gibi marka kullancağıma gidip sevmediğim samsung a döneceğim.
Miui den nefret ettirdin bana senin SAÇMA politikaların yüzünden. Kesinlikle hemde kesinlikle MIUI sever birisi değilim.

Mi note 3 Satılık.

Oyla:

Soneryol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi note 3
Konular
6
Dostum google cam düzgün çalışıyor mu EU rom da ?
Stabil sürümde çalışıyor..betalarda değil henüz..ancak son betalarda kamera bayağı düzelmiş, özellikle hdr pro çok başarılı, gcam aratmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu romun da tek sıkıntısı şarj zaten. Misal akşamdan sabaha global de %10 şarj yerken %15 %20 gibi bir şarj tüketimi mevcut bende şuanda. Ama ona razı durumdayım. 3.parti temalar olsun yüz tanıma olsun ön kamera portre modu olsun iyi durumda. Tek sıkıntısı şarj.
Akşamdan sabaha 15-20 lik kayıp ne olursa olsun çok fazla hocam..stabiller ve tüm betaları kurup deniyorum..en fazla yuzde 5 lik , o da ilk kurulum sonrası kayıp oluyor..bir iki şarj döngüsü sonrasında gecelik kayıp yüzde 2 -3 e düşüyor..otomatik başlatma whatsapp ve yahoo mail dışında aktif değil bende..çok fazla olması yüksek deşarja etken olabilir.

Son düzenleme:
Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Stabil sürümde çalışıyor..betalarda değil henüz..ancak son betalarda kamera bayağı düzelmiş, özellikle hdr pro çok başarılı, gcam aratmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akşamdan sabaha 15-20 lik kayıp ne olursa olsun çok fazla hocam..stabiller ve tüm betaları kurup deniyorum..en fazla yuzde 5 lik , o da ilk kurulum sonrası kayıp oluyor..bir iki şarj döngüsü sonrasında gecelik kayıp yüzde 2 -3 e düşüyor..otomatik başlatma whatsapp ve yahoo mail dışında aktif değil bende..çok fazla olması yüksek deşarja etken olabilir.
Bende 25 tane otpmatik başlayan uygulama var. Globaldeykende vardı bunlar. Belki zamanla düzene girer. Gereksizleri iptal etmek lazım aslında.

Oyla:

Omerbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Ben güncelleme ye bakıyorum hiç bir şey yok nasıl bulucaz kararliyi