Soru Mi note 3 bluetooth ses kesilmesi

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
Merhaba çinden mi note 3 almıştım bluetooth kulaklık bağlayınca telefonumu cebime koyduğumda ya da iki avucumla sıkıştırdığımda ses kesik kesik geliyordu. Telefonu sattım miui türkiye barkodlu mavi renk mi note 3 aldım bunda da aynı sorun var telefonu kulağınıza getirdiğiniz yer en ufak bir sıkışmada bluetooth ses kesik kesik geliyor. Gittim mi bluetooth kulaklık aldım yine aynı sorun var. Konuyla ilgili miui turkiye sattığı cihaza destek veriyormu?

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Merhaba arkadaşlar. Benim farklı bir sorum olacak. 2 gün önce Gittigidiyor Cepport mağazasından mi note 3 aldım. telefon henüz kargoya verilmedi ama telefon LG panel ile mi gelecek çok merak ediyorum biraz da tedirginim bundan dolayı. Mi note 3 kullanan arkadaşlarda lg panele rastlayan var mı?
Mi note 3 lerde lg kullanilmadi hocam

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Aman hocam yabanci forumlarda falan konusmayin boyle olay olur. adamlar 43 ulkede satis yapiyormus hali hazirda. One plus 5t piyasayi alt ust etmisti ne stok kalmasi ben anlamadim
al kendin dinle kadeşim. 8. dakikadan sonra ne diyor firmanın kurucusu yaptığımızı satmamız lazım elimizde stok kalırsa batarız diyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
al kendin dinle kadeşim. 8. dakikadan sonra ne diyor firmanın kurucusu yaptığımızı satmamız lazım elimizde stok kalırsa batarız diyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
dınledım hocam turkceye cevıreyım ben o zaman.sattıgımız onca ulkede urunlerı tek tek test etmemız zor. yenı bır marka oldugumuz ıcın hemde urunlerımız oldukca komplıke oldugundan dolayı. uretım cesıtllılıgıde yok.halı hazırda elınızdekılerı satamazsanız batarsınız demıs adam. (bu her fırma ıcın gecerlı bır polıtıkadır zaten.)
yurtdısında 5t bır ara yok sattı zaten ondan dolayı ımıs demekkı. zaten basarılı bır grafık cızınce star wars edıtıon vs de urettıler. tesekkurler hocam vıdeo ıcın

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
dınledım hocam turkceye cevıreyım ben o zaman.sattıgımız onca ulkede urunlerı tek tek test etmemız zor. yenı bır marka oldugumuz ıcın hemde urunlerımız oldukca komplıke oldugundan dolayı. uretım cesıtllılıgıde yok.halı hazırda elınızdekılerı satamazsanız batarsınız demıs adam. (bu her fırma ıcın gecerlı bır polıtıkadır zaten.)
yurtdısında 5t bır ara yok sattı zaten ondan dolayı ımıs demekkı. zaten basarılı bır grafık cızınce star wars edıtıon vs de urettıler. tesekkurler hocam vıdeo ıcın
dediğim gibi xiaomi ye kıyasla oneplus küçük bir firma xiaomi nin çıkarttığı modelleri vs geçtim onlarca alanda alakasız ürünü var sizde biliyorsunuz, yani xiaomi de sorunlar oluyorsa diğerlerinde hertürlü olacaktır. oneplus daha düne kadar seri üretime stok işine giremiyordu ki davettiye usulü satıyordu bilindiği üzere, ki bir iki model üzerinden yürüyen bir firma. Ayrıca oneplus oyle pekte fiyat performans sayılmaz o rakamlara çıktıktan sonra çok model var ortada. nys güzel muabbet oldu hayırlı günler iyi forumlar.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Yazışmalarınızı ilgiyle okudum. Teşekkürler cevaplar için.
Dedigim gibi hocam one plus 5t de cok saglamdir samsung s8 de. O butcelere cikarsaniz uzecek telefon yok zaten.
[doublepost=1521109930,1521109861][/doublepost]
dediğim gibi xiaomi ye kıyasla oneplus küçük bir firma xiaomi nin çıkarttığı modelleri vs geçtim onlarca alanda alakasız ürünü var sizde biliyorsunuz, yani xiaomi de sorunlar oluyorsa diğerlerinde hertürlü olacaktır. oneplus daha düne kadar seri üretime stok işine giremiyordu ki davettiye usulü satıyordu bilindiği üzere, ki bir iki model üzerinden yürüyen bir firma. Ayrıca oneplus oyle pekte fiyat performans sayılmaz o rakamlara çıktıktan sonra çok model var ortada. nys güzel muabbet oldu hayırlı günler iyi forumlar.
Davetiye cok eskidendi hocam. Ben yinede one plus 5t nin alinacak telefon oldugunu dusunuyorum cunku cercevesiz ve super amoled hala s8 den de ucuz. Neyse iyi forumlar hocam

Oyla:

barnesallen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Dedigim gibi hocam one plus 5t de cok saglamdir samsung s8 de. O butcelere cikarsaniz uzecek telefon yok zaten.
[doublepost=1521109930,1521109861][/doublepost]
Davetiye cok eskidendi hocam. Ben yinede one plus 5t nin alinacak telefon oldugunu dusunuyorum cunku cercevesiz ve super amoled hala s8 den de ucuz. Neyse iyi forumlar hocam

Epey sitesinden bi taraftan telefon bakıyorum ve o fiyat aralığında 5 telefon dikkatimi çekti.
- OnePlus 5T
- Mi 6
- Nokia 8
- Note FE
- Mi Mix 2

Bunların arasında da şuan için her ne kadar f/p olarak Mi 6 öne çıksa da bana en yakın telefon OnePlus 5T gibi duruyor.
[doublepost=1521110329][/doublepost]Özellikler aptX HD olması çok iyi.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Epey sitesinden bi taraftan telefon bakıyorum ve o fiyat aralığında 5 telefon dikkatimi çekti.
- OnePlus 5T
- Mi 6
- Nokia 8
- Note FE
- Mi Mix 2

Bunların arasında da şuan için her ne kadar f/p olarak Mi 6 öne çıksa da bana en yakın telefon OnePlus 5T gibi duruyor.
[doublepost=1521110329][/doublepost]Özellikler aptX HD olması çok iyi.
cercevesız telefon bakın artık mı 7 muhtemel oyle olacak zaten.mı 6 note fe artık eskıdı.

Oyla:

Memry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Merhaba çinden mi note 3 almıştım bluetooth kulaklık bağlayınca telefonumu cebime koyduğumda ya da iki avucumla sıkıştırdığımda ses kesik kesik geliyordu. Telefonu sattım miui türkiye barkodlu mavi renk mi note 3 aldım bunda da aynı sorun var telefonu kulağınıza getirdiğiniz yer en ufak bir sıkışmada bluetooth ses kesik kesik geliyor. Gittim mi bluetooth kulaklık aldım yine aynı sorun var. Konuyla ilgili miui turkiye sattığı cihaza destek veriyormu?

Bende de aynı problem var ama sende ki olduğu kadar büyük bir problem değil müzik v.s. dinlerken arada anlık milisaniye kesinti oluyor çok takmıyorum diğer cihazlarda denedim İphone ve Xiaomi Mİ A1 de ikisinde de pürüzsüz şekilde, ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum inşallah zamanla yazılım ile düzeltirler.

Oyla:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Arkadaşlar, Redmi Pro da da kafaüstü bluetooh kulaklık ile aynı sorunu yaşıyordum. eu rom, miglobe, miuipro kullandım hepsinde de aynı sorun oluştu. Dün en son multirom kurdum ve sorunum çözüldü. Eğer denemediyseniz multirom'u denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt