Soru mi note 3 alınır mı ?

xiomialmakiçincantangenç

XİOMİ SEVER :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
mi note 3 ?
alınırsa nerden alınır ?
güvenilirmidir
imei sıkınıtısı olurmu
fabrika ayarlarına gidince imei silinirmi ? soruları cevaplarsanız sevinirim ...

Krhnn64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
[doublepost=1516256433][/doublepost]Bende bildiğiniz diğer markaların hepsinden kullandım iPhone dahil. Xiaomi marka olarak bence on numara bir cihaz. model olarak üçüncü modelimiz redmi note 3, redmi 4x 64 GB. Ve bu kullandığım note 3 hepside süper fakat bu cihaz kamera olarak diğer ikisinden daha iyi , batarya süreleri hepsi çok iyi,stabil seri cihazlar,ses kalitesi bunun onlardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim, xiaomi marka cihazların tek dezavantajı bence yeni çıkardığı modelleri artık Türkiye'de mi oluyor bilmiyorum ama ilk başlarda biraz geç güncelleme alıyor, yazılım desteği biraz telefon eskimeden gelmiyor . bunun dışında kullandığım markalar arasında bence en iyi marka.
Teşekkürler.Kamerası zaten şuana kadar ki en başarılı xiaomi kamerası ki bunu dxOmark testinden aldığı 90 puan da gösteriyor.Daha çok kamera ve batarya performansı tercih ettiğim için bu telefonu seçtim çok fazla oyun oynayan birisi değilim snapdragon 660 fazlasıyla idare eder. İnşallah ben de memnun kalırım kullanmaya başlayınca deneyimlerimi paylaşırım burada

Oyla:

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Teşekkürler.Kamerası zaten şuana kadar ki en başarılı xiaomi kamerası ki bunu dxOmark testinden aldığı 90 puan da gösteriyor.Daha çok kamera ve batarya performansı tercih ettiğim için bu telefonu seçtim çok fazla oyun oynayan birisi değilim snapdragon 660 fazlasıyla idare eder. İnşallah ben de memnun kalırım kullanmaya başlayınca deneyimlerimi paylaşırım burada
İşlemcisinin snapdragon 660 olması işlevi gücünün 820 ye göre farkını zaten pek anlıyamazsınız zaten F-16 gibi bir şey bu makine .cihazınız hayırlı olsun.
[doublepost=1516268743,1516266107][/doublepost]
nereden aldınız hocam birde hepsiburada taktis imkanı varmış ne kadar mantıklı taksit yaptırmak yüzde 10 vade farkı ile ?
Benim aldığım yerde bende Bir kısmını kredi kartı ile taksitli ödedim 90 TL bir fark oluştu .ama bence 2500 3000 TL olan telefonları düşününce seve seve fark öderim çünkü fark yok belki fazlası var yine olsa yine alırım yer Doğubank bodrum katında turan iletişim sahibinden com,da sayfaları var.

Oyla:

xiomialmakiçincantangenç

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
nerden aldınız hocam
[doublepost=1516268944,1516268851][/doublepost]dükkan adı falan tam olarak taksitle bende almayı düşünüyürorum ?

Oyla:

Krhnn64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
İşlemcisinin snapdragon 660 olması işlevi gücünün 820 ye göre farkını zaten pek anlıyamazsınız zaten F-16 gibi bir şey bu makine .cihazınız hayırlı olsun.
aradaki farklar sadece sentetik testlerde ortaya çıkıyor ki 835 ile bile durum böyle çok yüksek grafikte adreno 540 a gore daha düşük fps başka herhangi bir fark da yok lte modem nfc bluetooth 5.0 vs. Teşekkür ederim bu arada:)

Oyla:

xiomialmakiçincantangenç

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
sizin ürününüz geldimi ?
[doublepost=1516275483,1516275398][/doublepost]
aradaki farklar sadece sentetik testlerde ortaya çıkıyor ki 835 ile bile durum böyle çok yüksek grafikte adreno 540 a gore daha düşük fps başka herhangi bir fark da yok lte modem nfc bluetooth 5.0 vs. Teşekkür ederim bu arada:)
kaç paraya kaç gblık versiyonu aldınız ?

Oyla:

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
[doublepost=1516276069,1516276030][/doublepost]Rica ederim.maşallah oklar hep artıyı gösteriyor.

Oyla:

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Şuanda durum öyle.Sorun olursa da umarım olmaz bu forumda deneyimlerimizle hallederiz inşallah
İnşallah
[doublepost=1516276548,1516276390][/doublepost]
nereden aldınız hocam birde hepsiburada taktis imkanı varmış ne kadar mantıklı taksit yaptırmak yüzde 10 vade farkı ile ?
Cihazı görerek almanızı tavsiye ederim aynı taksit olayını Doğubanktada yapıyorlar tabi İstanbulda iseniz!

Oyla:
Üst Alt