Soru mi note 3 alınır mı ?

xiomialmakiçincantangenç

XİOMİ SEVER :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
mi note 3 ?
alınırsa nerden alınır ?
güvenilirmidir
imei sıkınıtısı olurmu
fabrika ayarlarına gidince imei silinirmi ? soruları cevaplarsanız sevinirim ...

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
mi note 3 ?
alınırsa nerden alınır ?
güvenilirmidir
imei sıkınıtısı olurmu
fabrika ayarlarına gidince imei silinirmi ? soruları cevaplarsanız sevinirim ...
Merhaba.yaklaşık iki aydır bende kullanıyorum.daha önce redmi note 3pro kullanıyordum kullandığım diğer en ünlüsünden, en bilinmedik markalar içinde vazgeçmeyeceğim tek marka fakat şu yazılım desteğini zamanında ve stabil bir şekilde yapsalar çok iyi olurdu. Ben mi note 3 telefonumu doğubanktan garantisiz aldım yalnız güncelleme yapmak istediğimde sorduğunuz gibi IMEI silindi telefondan tekrar aldığım yere götürüp tekrar yazılım attırdım.fabrika ayarlarına döndürmeyin dediler.bende çaresiz yazılım çıkarsa belki düzelir bu IMEI silinmesi diye bekliyorum.diğer telefonum redmi note 3pro maşallahı var yaklaşık bir buçuk yıl oldu ne yazılımsal nede donanımsal bir sorun yaşamadım.ama dediğim gibi bu xiaomi bende bağımlılık yaptı.başka marka çok zor bir daha kullanmak.keşke şu IMEI silinmesi durumu çıkmasaydı.

Son düzenleme:
Oyla:

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Merhaba.yaklaşık iki aydır bende kullanıyorum.daha önce redmi note 3pro kullanıyordum kullandığım diğer en ünlüsünden, en bilinmedik markalar içinde vazgeçmeyeceğim tek marka fakat şu yazılım desteğini zamanında ve stabil bir şekilde yapsalar çok iyi olurdu. Ben mi note 3 telefonumu doğubanktan garantisiz aldım yalnız güncelleme yapmak istediğimde sorduğunuz gibi IMEI silindi telefondan tekrar aldığım yere götürüp tekrar yazılım attırdım.fabrika ayarlarına döndürmeyin dediler.bende çaresiz yazılım çıkarsa belki düzelir bu IMEI silinmesi diye bekliyorum.diğer telefonum redmi note 3pro maşallahı var yaklaşık bir buçuk yıl oldu ne yazılımsal nede donanımsal bir sorun yaşamadım.ama dediğim gibi bu xiaomi bende bağımlılık yaptı.başka marka çok zor bir daha kullanmak.keşke şu IMEI silinmesi durumu çıkmasaydı.
Benim telefon da malum yolla kayıtlı ama sıfırlama yapsamda rom yüklesemde imei silinme gibi bir durum yaşamadım farklı imei metotları var sanırım

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Valla hocam ben almayı düşünüyorum, az bi miktar para kaldı onuda denklersen alıcam inşallah. Kamerası için almayı düşünüyorum. sefa hocam var forumda ondan almaya düşünüyorum bi kaç kere niyetlendim ama her seferinde bi aksilik çıktı ama alıcam. Garanti konusunu pek önemli bulmuyorum. Sefa hocamın ilgi alakasınıda forumda okuyoruz zaten ben ondan almaya karar verdim, hayırlısıyla alıcam inşallah
Bence doğru bi karar
[doublepost=1516239920,1516239577][/doublepost]
:) tamam abi bide nereden almayı önerirsin hepside çok şikayet var . ? nerden en güvenilir alınabilir .
Sefa hocam çok güvenilirdir.kendisinden 3 telefon aldım telefonlar sular gibi akıyor.fiyatları da uygun

Satış - --SEFA-- Oneplus 5T , 5 , Mi Note 3 , Redmi Note 4x , Redmi 4x Satışları

Oyla:

Krhnn64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar.Bir konu hakkında fikrinizi öğrenmek istiyorum.Mi 6 bir amiral gemisi mi note 3 ise xiaominin en son tanıtılan akıllı telefonu sizce mi note 3 ün güncellemeleri geç alma gibi bir sıkıntısı olur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Oyla:

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar.Bir konu hakkında fikrinizi öğrenmek istiyorum.Mi 6 bir amiral gemisi mi note 3 ise xiaominin en son tanıtılan akıllı telefonu sizce mi note 3 ün güncellemeleri geç alma gibi bir sıkıntısı olur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bence bir buçuk aydır güncelleme gelmemesine rağmen note 3 çünkü satıcı bu işlerden anladığı için bana note 3 tavsiye etmişti aldım pişman değilim maşallah makine su gibi akıyor.elbet bir gün güncelleme de gelir.ne alırsanız alın hayırlısı olsun.

Oyla:

Krhnn64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Bence bir buçuk aydır güncelleme gelmemesine rağmen note 3 çünkü satıcı bu işlerden anladığı için bana note 3 tavsiye etmişti aldım pişman değilim maşallah makine su gibi akıyor.elbet bir gün güncelleme de gelir.ne alırsanız alın hayırlısı olsun.
Kullanıcı deneyimlerinden biraz bahseder misiniz ? Ben de bu sabah sipariş verdim ve gerçekten merak ettiğim bir telefon ilk defa androide geçiş yapacağım :) yaşadığınız sorunları da bildirirseniz memnun olurum :)
[doublepost=1516254321,1516254226][/doublepost]
Kullanıcı deneyimlerinden biraz bahseder misiniz ? Ben de bu sabah sipariş verdim ve gerçekten merak ettiğim bir telefon ilk defa androide geçiş yapacağım :) yaşadığınız sorunları da bildirirseniz memnun olurum :)

Oyla:

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
[doublepost=1516254321,1516254226][/doublepost]
[doublepost=1516256433][/doublepost]Bende bildiğiniz diğer markaların hepsinden kullandım iPhone dahil. Xiaomi marka olarak bence on numara bir cihaz. model olarak üçüncü modelimiz redmi note 3, redmi 4x 64 GB. Ve bu kullandığım note 3 hepside süper fakat bu cihaz kamera olarak diğer ikisinden daha iyi , batarya süreleri hepsi çok iyi,stabil seri cihazlar,ses kalitesi bunun onlardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim, xiaomi marka cihazların tek dezavantajı bence yeni çıkardığı modelleri artık Türkiye'de mi oluyor bilmiyorum ama ilk başlarda biraz geç güncelleme alıyor, yazılım desteği biraz telefon eskimeden gelmiyor . bunun dışında kullandığım markalar arasında bence en iyi marka.

Oyla:

xiomialmakiçincantangenç

XİOMİ SEVER :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
nereden aldınız hocam birde hepsiburada taktis imkanı varmış ne kadar mantıklı taksit yaptırmak yüzde 10 vade farkı ile ?

Oyla:
Üst Alt