Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

chadow35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Gümrük
Konular
3
Tesekkur ederim. Bazen ozel sinirlama geliyo ve cok asiri yavas iniyo buna cozum yolu bulunmazmi? Drive ye yuklense.mesela
Hocam yüklediniz mi? İlk izlenimlerinizi aktarır mısınız?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Ben indirdim, her şey gayet stabil ve akıcı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
viper17, Her hafta yeni kullanıcılar geldiği/gelebileceği için tam rom şeklinde güncelleme gelir, başka bir yolu yok maalesef....

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Hocam yüklediniz mi? İlk izlenimlerinizi aktarır mısınız?
Biraz donukluk yapıyor şuanlık. Nedenini bilmiyorum. Telefon kapanma sorunu suan yasamadim ama bekliyorum. Bu surumdede hata varsa yazarim

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
viper17, Her hafta yeni kullanıcılar geldiği/gelebileceği için tam rom şeklinde güncelleme gelir, başka bir yolu yok maalesef....
her hafta 3 gb indirirsek bu telefonun nand yongası dayanır mı buna? ssdlerin bile yazma ömrü var.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhabalar. Yeniden başlatma sorunu çözülmüş, ilk kurulum sonrası açıldığında 10 saniye kadar menüye girmiyor, takılıyor. Sonrasında akıcılık ve stabilite önceki sürüm gibi. Miui 12.6 sürüme güncellenmiş, ancak hiç bir artı özelligi yok. Kablosuz ekran özelliği sorunsuz, wifi çekim kapasitesinde artış olmuş sanki, 5hz modemlerde bağlantı sorunu yaşarsanız ayarlar içinden wifi sıfırlama yaparsanız sorun kalmıyor. Wowofi bu sürümde de yok, batarya performansı önceki sürüme göre sanki biraz daha iyileştirilmiş. 2 saatlik görüntülü görüşme sonrasında %2 lik bir düşme oldu. Oyun modu iyileştirilmiş sanırım yada önbelleği silindiği için bana öyle geldi. Aptx bunda da sorunlu boşuna uğraşmayın, codec yüklü değil o yüzden aktif olmuyor. İlk açılış sonrası mobil şebekede kopma yaşadım ancak cihazı yeniden başlatınca sorun çözüldü. Sanırım ilk açılış sonrası hers yin tam oturması için bir süre beklemek ve yeniden başlatmak gerekiyor. On önemli şeyi söylemeden gecemeyiz elbette ki kamera. Kurar kurmaz ilk baktığım şey kamera oldu. Panorama modu iyileştirilmiş ve çok güzel olmuş sorunsuz öncekinde takılma oluyordu arada bunda çözülmüş, Odaklanma çok hızlı ve hiç sorun yok. 108 mp modunda resim işleme hızı çok başarılı neredeyse 1-2 saniye içinde işleme yapıyor. Şimdilik gözüme çarpan şeyler bunlar oldu. Kullanmak isteyenler için denenebilir.

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Merhabalar. Yeniden başlatma sorunu çözülmüş, ilk kurulum sonrası açıldığında 10 saniye kadar menüye girmiyor, takılıyor. Sonrasında akıcılık ve stabilite önceki sürüm gibi. Miui 12.6 sürüme güncellenmiş, ancak hiç bir artı özelligi yok. Kablosuz ekran özelliği sorunsuz, wifi çekim kapasitesinde artış olmuş sanki, 5hz modemlerde bağlantı sorunu yaşarsanız ayarlar içinden wifi sıfırlama yaparsanız sorun kalmıyor. Wowofi bu sürümde de yok, batarya performansı önceki sürüme göre sanki biraz daha iyileştirilmiş. 2 saatlik görüntülü görüşme sonrasında %2 lik bir düşme oldu. Oyun modu iyileştirilmiş sanırım yada önbelleği silindiği için bana öyle geldi. Aptx bunda da sorunlu boşuna uğraşmayın, codec yüklü değil o yüzden aktif olmuyor. İlk açılış sonrası mobil şebekede kopma yaşadım ancak cihazı yeniden başlatınca sorun çözüldü. Sanırım ilk açılış sonrası hers yin tam oturması için bir süre beklemek ve yeniden başlatmak gerekiyor. On önemli şeyi söylemeden gecemeyiz elbette ki kamera. Kurar kurmaz ilk baktığım şey kamera oldu. Panorama modu iyileştirilmiş ve çok güzel olmuş sorunsuz öncekinde takılma oluyordu arada bunda çözülmüş, Odaklanma çok hızlı ve hiç sorun yok. 108 mp modunda resim işleme hızı çok başarılı neredeyse 1-2 saniye içinde işleme yapıyor. Şimdilik gözüme çarpan şeyler bunlar oldu. Kullanmak isteyenler için denenebilir.
Eu 12.0.2 tadı vermedi bana hâlâ daha bu romun üstüne rom kullanamıyorum sanırım en iyi seçeneklerden birisi eu 12.0.2

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme: 21.4.7 Fix Güncellemesi

değişiklikler:

Stables 12.5 reuploaded..
- Fixed sound issue
- SafetyNet fixed (need to be confirmed)

Üst Alt