Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Miroom 11.0.7 sürümündeyım şuan. Sürümüm baya eski 12.6 ile veya 12.5 ile gelen yenilikler neler

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Miroom 11.0.7 sürümündeyım şuan. Sürümüm baya eski 12.6 ile veya 12.5 ile gelen yenilikler neler
Bayağı bir şey geldi, kurmayı düşündüğünüz romun güncelleme notlarına, yada romun konusundaki yorumlara bakarak kıyaslama yapabilirsiniz.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bayağı bir şey geldi, kurmayı düşündüğünüz romun güncelleme notlarına, yada romun konusundaki yorumlara bakarak kıyaslama yapabilirsiniz.
Epey bi sürüm geçince tek tek güncellemelere bakmak zor olur dedım :)

Son düzenleme:

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Ben bu sürümlerin changelog'larını bulamıyorum artık her nedense. Son stabil sürümü kullanan varsa ve yorumlarını dile getirirse çok makbule geçer. Epeydir muimix kullanıyorum. Geçmeye değer mi meraktayım.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ben bu sürümlerin changelog'larını bulamıyorum artık her nedense. Son stabil sürümü kullanan varsa ve yorumlarını dile getirirse çok makbule geçer. Epeydir muimix kullanıyorum. Geçmeye değer mi meraktayım.
Sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Kasım 2021'e Güncellendi
Düzeltme - Bazen "Akıllı araç kutusu" çubuğu konumu yanlış görüntülenme hatası düzeltildi
Düzeltme - Bazı durumlarda tema uygulanırken simgeler değiştirilmedi hatası düzeltildi

Kontrol Merkezi
Düzeltme - Bildirim gölgesi ve Kontrol merkezi arasında geçiş yapmak için sola ve sağa kaydırırken bazen bildirimler yanıp sönmesi hatası giderildi

Ayarlar
Düzeltme - Konum ayarları bazı cihazlarda çalışmaması hatası düzeltildi
Düzeltme - Kısa bir süre içinde boyutu birkaç kez ayarladıktan sonra yazı tipi boyutunun ara sıra ayarlanamaması hatası düzeltildi.

8 Kasım'dan itibaren Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro, Redmi K30S Ultra/Mi 10T/Pro, Xiaomi Civi için Beta ROM'lar, Android 12 testleri nedeniyle geçici olarak askıya alındı.

27 Kasım'dan itibaren şu cihazlar için Beta ROM olmayacak: Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T/Redmi K20, Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro, Mi 9 Lite/Mi CC9, Mi 9 Pro 5G, Redmi Note 8 .

Bilinen Android 12 hataları
* Tayland, Malezya veya Vietnam'dan iseniz, zaman zaman WiFi bağlantısı kesilmesi sorunlarını geçici olarak çözmek için lütfen MIUI Bölgesini Çin olarak değiştirin.

Mi 11'in piyasaya sürülmesi, 5G ağına bağlanamama sorunu nedeniyle bugün askıya alındı.
21.11.10 güncelleme notları ilk mesajda rom linki altında mevcut.

Üst Alt