Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı Rom V11.0.8.0.PFDMIXM

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Hocam twrp de indirdigim recovery dosyasını bulamıyorum download klosoru gözükmüyor onun için ne yapmam lazim
Eğer kullandığımız ROM'un yeni bir versiyonu çıkarsa nasıl güncelleme yaparız ? Kurduğumuz programlar silinmeden , ayarları kaybolmadan, hatta ekran düzenimiz dahi bozulmadan... Çok kısa ve kolay. Buyrun yazıyorum.

1 - Yeni çıkan ROM u indirip telefonumuzun ana hafızasına atıyoruz.
2 - Telefonumuzda TWRP yi başlatıyoruz....
3 - Sırası ile şu Düğmelere Tıklıyoruz. Wipe -> Advanced Wipe. Açılan kısımdan Sadece Dalvik / ART Cache yi işaretleyip (Diğerleri işaretli olmayacak ) aşağıdaki Swipe to Wipe düğmesini sağa kaydırıyoruz ( Sağ diyorum ki kolay olsun Idea~~ )
4- Geri gelip TWRP nin ana sayfasından INSTALL düğmesine basıp telefona attığımız yeni ROM dosyasını seçiyor ve aşağıdaki Install Image düğmesini Tıklıyor ve ROM u kuruyoruz.
5- Kurulum bitmiştir. Ana ekrana gelip sırası ile Reboot -> System düğmelerini tıklıyor ve yeni güncel ROM u tepe tepe kullanıyoruz.....
kaynak skorpi hocamıza teşekkür ediyoruz

Son düzenleme:

Bdereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayro
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Eğer kullandığımız ROM'un yeni bir versiyonu çıkarsa nasıl güncelleme yaparız ? Kurduğumuz programlar silinmeden , ayarları kaybolmadan, hatta ekran düzenimiz dahi bozulmadan... Çok kısa ve kolay. Buyrun yazıyorum.

3 - Sırası ile şu Düğmelere Tıklıyoruz. Wipe -> Advanced Wipe. Açılan kısımdan Sadece Dalvik / ART Cache yi işaretleyip (Diğerleri işaretli olmayacak ) aşağıdaki Swipe to Wipe düğmesini sağa kaydırıyoruz ( Sağ diyorum ki kolay olsun Idea~~ )
4- Geri gelip TWRP nin ana sayfasından INSTALL düğmesine basıp telefona attığımız yeni ROM dosyasını seçiyor ve aşağıdaki Install Image düğmesini Tıklıyor ve ROM u kuruyoruz.
5- Kurulum bitmiştir. Ana ekrana gelip sırası ile Reboot -> System düğmelerini tıklıyor ve yeni güncel ROM u tepe tepe kullanıyoruz.....
Hocam yapıyorum yine gozukmuyor

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0

Emeğine sağlık hocam güzel bir bilgi.

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Sa Mi Note 10 Pro Cihazım Fastboot da kaldı fastboot rom atmam gerekior ama
Fastboot indirme bağlatısı;
Paylaşıldığında eklenecektir. diyor bu sorunu nasıl çözebilirim cihazım suan açılmıor fasst boot rom bulmam lazım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sa Mi Note 10 Pro Cihazım Fastboot da kaldı fastboot rom atmam gerekior ama
Fastboot indirme bağlatısı;
Paylaşıldığında eklenecektir. diyor bu sorunu nasıl çözebilirim cihazım suan açılmıor fasst boot rom bulmam lazım

Güncel romun fastboot bağlantısı henüz yayımlanmadı. Yayınlandığın da konuya eklenecektir.
Bir önceki sürüm Fastboot romu kurabilirsiniz.

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Güncel romun fastboot bağlantısı henüz yayımlanmadı. Yayınlandığın da konuya eklenecektir.
Bir önceki sürüm Fastboot romu kurabilirsiniz.

Teşşekürler yaptım

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Güncelleme sonrası pilde biraz iyileşme var, kamera kullanımda bazen donuyor yani kitleniyor resim çekmiyor. onun haricinde sıkıntı yok

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar s.a cümleten. Mi not 10 pro aldım şimdi elime geçti malum IMEI işlemi ile IMEI de açtık. Şimdi fabrika ayarlarına sifirladim yeniden kurayim dedim ama IMEI gitti. İkinci IMEI zaten yok silmişler. IMEI gitmesi bu telefona özel bir şey mi. Mi 9se kullanıyorum kırk defa wipe yaptım hard reset attım IMEI gitmedi.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar s.a cümleten. Mi not 10 pro aldım şimdi elime geçti malum IMEI işlemi ile IMEI de açtık. Şimdi fabrika ayarlarına sifirladim yeniden kurayim dedim ama IMEI gitti. İkinci IMEI zaten yok silmişler. IMEI gitmesi bu telefona özel bir şey mi. Mi 9se kullanıyorum kırk defa wipe yaptım hard reset attım IMEI gitmedi.

Fabrika ayarlarına sıfırlamanız durumunda iemi uçar.
Twrp ile yaptığınız işlemler ile imeniz uçmaz.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Fabrika ayarlarına sıfırlamanız durumunda iemi uçar.
Twrp ile yaptığınız işlemler ile imeniz uçmaz.
Eyvallah hocam. Mi9se kullanıyorum normalde böyle bir şey yaşamadım hiç şimdi tecrübe ile yaşadık. Teşekkürler

Üst Alt