Rom Mİ Note 10 Lite Xiaomi.EU v12.0.2.0 İndirme Bağlantısı(MIUI12) Sorunsuz

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Bu romdan tekrar eski global roma nasıl dönerim

Hocam bir sorun mu oluştu romda ya da begenmediginiz bir sey mi oldu? Gecmeyi düşünüyorum ben ama sonrasında sıkıntı yaşamak istemiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum için gönderdiğimi flashlayın hocam.

Hocam BL kilidi açıp eu flashladıktan sonra BL kilitleyebiliyor muyuz ya da kilitlemeye gerek var mı? Sonrasinda globale geri dönüp BL kilidini kapatırsam garanti dahiline döner mi cihaz yoksa BL bir kere açılırsa birdaha garanti kapsamına girmez mi?
Çok soru sordum biliyorum ama siz de eu kullanıyor musunuz herhangi bir sorun sıkıntı var mı? Şuan garantili bir cihaz kullanıyorum ama eu için garantiyi kaldırmaya değer mi öneriniz nedir?

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Hocam bootloaderı tekrar kilitleseniz bile servis isterse yada dikkat ederse daha önceden kilidin açılıp açılmadığını öğrenebilir.

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Hocam bootloaderı tekrar kilitleseniz bile servis isterse yada dikkat ederse daha önceden kilidin açılıp açılmadığını öğrenebilir.

Hocam xiaomi servisine tırıvırı diyolar Garantili cihaz aldık ama şüpheye düştüm simdi. Custom rom için garantiyi bozmali miyim arada kaldım çok.

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Hocam xiaomi servisine tırıvırı diyolar Garantili cihaz aldık ama şüpheye düştüm simdi. Custom rom için garantiyi bozmali miyim arada kaldım çok.

Garantili telefon almayı 2017 yılında bırakan biri olarak şunu söylüyorum; Normal kullanıcılar için stock ile custom arasında atla deve fark yoktur. Heleki cihazı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, yani garanti süresi bittikten sonra da kullanmaya devam edecekseniz; hiçbir custom rom için garanti bozmaya değmez. Garantiniz bittikten sonra bootloader kilidini açarsınız. Ancak ben sık cihaz değiştiririm, bunu da zaten garantisi bitmeden elden çıkaracağım derseniz ve ihtiyaç duyduğunuz sizin için elzem olan şeyler için gerekiyorsa, garantiyi düşünmeyip istediğinizi yapın. Ancak böyle bir durumda cihazınızı satarken (garantisi devam ederken) etik olarak karşı tarafa bootloader kilidinin açıldığını belirtmeniz gerekir.

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Garantili telefon almayı 2017 yılında bırakan biri olarak şunu söylüyorum; Normal kullanıcılar için stock ile custom arasında atla deve fark yoktur. Heleki cihazı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, yani garanti süresi bittikten sonra da kullanmaya devam edecekseniz; hiçbir custom rom için garanti bozmaya değmez. Garantiniz bittikten sonra bootloader kilidini açarsınız. Ancak ben sık cihaz değiştiririm, bunu da zaten garantisi bitmeden elden çıkaracağım derseniz ve ihtiyaç duyduğunuz sizin için elzem olan şeyler için gerekiyorsa, garantiyi düşünmeyip istediğinizi yapın. Ancak böyle bir durumda cihazınızı satarken (garantisi devam ederken) etik olarak karşı tarafa bootloader kilidinin açıldığını belirtmeniz gerekir.
Anladım hocam teşekkür ederim

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
direk buradan indirin flaşlayın fixlenmiş hali bu
Merhaba temiz kurulum için format data yaptıktan sonra dosyayı telefona gönderdim. flashlayınca hata veriyor . zip file is corrupt. error installing zip file diye devam ediyor.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Merhaba temiz kurulum için format data yaptıktan sonra dosyayı telefona gönderdim. flashlayınca hata veriyor . zip file is corrupt. error installing zip file diye devam ediyor.
Merhaba hocam bu konuda ki adımları eksiksiz yerine getirim lütfen.

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Merhaba hocam bu konuda ki adımları eksiksiz yerine getirim lütfen.
bu şekilde yapıyorum zaten normalde. yeni rom deneyip tekrar fastboot rom yükleme ve twrp den yükleme deniyorum ama pcde mi hata var anlamadım. fastboot kurulum çok geç yapıyor biterken de make_f2fs.exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor. mi flash ile deneyeceğim şimdi.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
bu şekilde yapıyorum zaten normalde. yeni rom deneyip tekrar fastboot rom yükleme ve twrp den yükleme deniyorum ama pcde mi hata var anlamadım. fastboot kurulum çok geç yapıyor biterken de make_f2fs.exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor. mi flash ile deneyeceğim şimdi.
Usb portunu değişip deneyin birde bazen usb portları sorun çıkarabiliyor.

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Usb portunu değişip deneyin birde bazen usb portları sorun çıkarabiliyor.
eu 12yi yükleyemiyorum. aynı yöntemle tekrar format data ile eu11i tek seferde yükledi twrp ile. sorun ne olabilir

Üst Alt