Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Çok çok az bana göre. Sizinle aynı senaryo diyebilirim. Hatta pil tasarruf modu kalapı. karanlık mod zaten çalışmıyor hikaye...
4 saat ekran süresi alıyorum %75'lerle. Üstelik cihazım note 8 pro. Sizin çok daha fazla almanız gerekiyor bence.
öyle az deyince üzülmüyor da değilim :D ancak nt10lite kullanan her on kişinin 5 ve 6 sında bu batarya sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum bu teli ilk aldığım dabir ay filan sadece 6 7 saat ekran süresi aldım sonra 9 10 saatlere kara çıktı ortalama tek sarj ile miuı 11 de iken zorlasam 11 saatleri görüyordum. Ancak miuı 12 ye geçtim bataryada düştü. 7 8 saat almaya başladım. Şimdi yüz 20 de sarja takarım ben 7 ile 9 saat arası ekran süresi veriyor. Full wifi kullanıyorum. Mobil veri daha çok pil de götürüyormuş o zman mobil verile kullansam yine 6 7 saat olacak gibi. Uzun lafın kısası bir daha tercihim xiomi olmaz sanırım..

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Çok çok az bana göre. Sizinle aynı senaryo diyebilirim. 4 saat ekran süresi alıyorum %75'lerle. Üstelik cihazım note 8 pro. Sizin çok daha fazla almanız gerekiyor bence.

öyle az deyince üzülmüyor da değilim :D ancak nt10lite kullanan her on kişinin 5 ve 6 sında bu batarya sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum bu teli ilk aldığım dabir ay filan sadece 6 7 saat ekran süresi aldım sonra 9 10 saatlere kara çıktı ortalama tek sarj ile miuı 11 de iken zorlasam 11 saatleri görüyordum. Ancak miuı 12 ye geçtim bataryada düştü. 7 8 saat almaya başladım. Şimdi yüz 20 de sarja takarım ben 7 ile 9 saat arası ekran süresi veriyor. Full wifi kullanıyorum. Mobil veri daha çok pil de götürüyormuş o zman mobil verile kullansam yine 6 7 saat olacak gibi. Uzun lafın kısası bir daha tercihim xiomi olmaz sanırım..
20 saat önce şarjdan çektim. 7 saat mobil veri, ile 5 saat wifi ile kullandım. 8 saat kullanım dışı. Toplamda 20 saat olmuş. 6.saat 40 dakika ekran sürem var. Pil %48 şu an.

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Rom evolution x süreler böyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210119-202813.png
    Screenshot_20210119-202813.png
    158,9 KB · Görüntüleme: 41

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Miui 12.0.2.0 QFNTRXM
Mobil veri - Wifi karışık, konum vs. Kapalı
Pil tasarrufu kapalı - yüksek parlaklık

Telefonun pil performansından rahatsız olmaya başladım, iyice düştü

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20

Miui 12.0.2.0 QFNTRXM

Alalı 3.5 ay oldu baştan beri miui12 kullanıyorum, başlarda 11 saat ekran 11 saat uyku, yaklaşık 22-24 saate yakın süre alıyordum, yine aynı performansı alsam benim için yeterli ama 8 saat ekran 8 saat uyku gibi bir süre alıyorum şu anda

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6

Miui 12.0.2.0 QFNTRXM

mobil veri de çok sarj yiyor. Ben hep wifi kullanıyorum 8 9 saat süre alıyorum ancak hep mobil veri kullansam herhalde 8 9 saat alamam gibi..

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
mobil veri de çok sarj yiyor. Ben hep wifi kullanıyorum 8 9 saat süre alıyorum ancak hep mobil veri kullansam herhalde 8 9 saat alamam gibi..
Valla bilmiyorum hocam ben ilk aldığımda da full mobil veri kullanıyordum, o gün biraz wifi la kullandım o halde böyle

Bu da dünkü istatistik, full mobil veri yüksek parlaklık, konum vs kapalı

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
bende hiç oyun oynamıyorum sizinle neredeyse aynı kullanımım var ama dediğim gibi yüzde 50 lerde 5 6 saat veriyor bende. Full wifi ekstra konum blth vs kapalı

Herkeste farklı sonuçlar oluyor bazıları çok kötü ekran süresi alırken bazılarının ki şaşırtıcı derecede fazla. Ben ortadayım maksimum 12 minimum 10 saat alıyorum hesaplara göre. Şarjda kalma süresi ve şarja taktığınız % bile etkiliyor ekran süresini

Üst Alt