Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Arkadaşlar benim pil sürem sürekli 0 dakika olarak gözüküyor cihazım garantili global rom yüklü. Sizce sorun nedir?

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Arkadaşlar benim pil sürem sürekli 0 dakika olarak gözüküyor cihazım garantili global rom yüklü. Sizce sorun nedir?
Pek bilgim yok ama güvenlik ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz hocam, güvenlik uygulamasının verilerini sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Pek bilgim yok ama güvenlik ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz hocam, güvenlik uygulamasının verilerini sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz
Maalesef hocam denedim ama sonuç aynı çözüm bulamadım sinir bozucu birşey.

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
Benim batarya performansım epey düştü, özellikle bekleme süresinde çok şarj harcıyor son bir haftadır. Hani güncelleme falan da gelmedi bu arada cidden anlamadım. Bir uygulama kendini güncelleyip şarjı sömürmeye başladı desem bu sefer pil istatistiklerinde göstermiyor. Ben anlamadım bu işi.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Benim batarya performansım epey düştü, özellikle bekleme süresinde çok şarj harcıyor son bir haftadır. Hani güncelleme falan da gelmedi bu arada cidden anlamadım. Bir uygulama kendini güncelleyip şarjı sömürmeye başladı desem bu sefer pil istatistiklerinde göstermiyor. Ben anlamadım bu işi.
bendede böyle oldu maalesef %50ye kadar 8-7 buçuk saat ekran suresinden 7-6 buçuk saate geriledi

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
bendede böyle oldu maalesef %50ye kadar 8-7 buçuk saat ekran suresinden 7-6 buçuk saate geriledi
yüzde 50 de nasıl 7 8 saat alıyordunuz hocam ? Ben 5 6 saat alıyorum hep. Siz de kullanım nasıl oyun var mı yt, dizi, video vs var mı varsa kaç saat ?

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
yüzde 50 de nasıl 7 8 saat alıyordunuz hocam ? Ben 5 6 saat alıyorum hep. Siz de kullanım nasıl oyun var mı yt, dizi, video vs var mı varsa kaç saat ?
Oyun oynamıyorum, genellikle twitter youtube whatsapp telegram karışık şekilde kullanıyorum ama youtubede 1 saatten fazla içerik izlemiyorum. Karanlık mod, güç tasarrufu bluetooth konum mobil veri kapalı.

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Oyun oynamıyorum, genellikle twitter youtube whatsapp telegram karışık şekilde kullanıyorum ama youtubede 1 saatten fazla içerik izlemiyorum. Karanlık mod, güç tasarrufu bluetooth konum mobil veri kapalı.
bende hiç oyun oynamıyorum sizinle neredeyse aynı kullanımım var ama dediğim gibi yüzde 50 lerde 5 6 saat veriyor bende. Full wifi ekstra konum blth vs kapalı

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
bende hiç oyun oynamıyorum sizinle neredeyse aynı kullanımım var ama dediğim gibi yüzde 50 lerde 5 6 saat veriyor bende. Full wifi ekstra konum blth vs kapalı
Çok çok az bana göre. Sizinle aynı senaryo diyebilirim. Hatta pil tasarruf modu kalapı. karanlık mod zaten çalışmıyor hikaye...
4 saat ekran süresi alıyorum %75'lerle. Üstelik cihazım note 8 pro. Sizin çok daha fazla almanız gerekiyor bence.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8