Rom Mi Note 10 Lite - Mıuı 12.5 Xiaomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
kıymetli hocalarım sizce 12.5 için eu mu daha kullanışlı şarj bakımından yoksa global mi

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
kıymetli hocalarım sizce 12.5 için eu mu daha kullanışlı şarj bakımından yoksa global mi
Cok bir fark olacağını sanmıyorum globale göre artıları çok eu romun ben globali sevmiyorum tabi herkesin rengi zevki farklıdır

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
telegram grubunda globalin çok daha akıcı ve pil konusunda daha iyi olduğu söyleniyor. bende ilk yüklediğimde globaldeydim ve hızını pilini çok beğenmiştim ancak sertifika problemi ve nfc sorunu yaşadığım için eu ya geçtim. şuan eudayım. global yükleyip ardından hemen twrp kurarak eğer rootlayabilirsem sertifikayı halledip devam edeceğim globalden. eğer twrp olayını çözemezsem cihazı kilitleyerek global kuracağım. bakalım hakkımızda hayırlısı. inşallah brick yapmayız. cihaz orjinal tr bu arada.

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0

telegram grubunda globalin çok daha akıcı ve pil konusunda daha iyi olduğu söyleniyor. bende ilk yüklediğimde globaldeydim ve hızını pilini çok beğenmiştim ancak sertifika problemi ve nfc sorunu yaşadığım için eu ya geçtim. şuan eudayım. global yükleyip ardından hemen twrp kurarak eğer rootlayabilirsem sertifikayı halledip devam edeceğim globalden. eğer twrp olayını çözemezsem cihazı kilitleyerek global kuracağım. bakalım hakkımızda hayırlısı. inşallah brick yapmayız. cihaz orjinal tr bu arada.
Ya takılma su şekilde uygulamaya basıyorsun mesela bildirim gelince diğer uygulama devam ediyor öyle kitlenme yavaşlama gibi bir durum değil sanırım bildirimlerle ilgili bir sorun yani ben oyun falan oynamam ama genel olarak kamerası ekranı falan çok iyi oldu sensör sorunu geçti tek sıkıntım şarj ve hoparlör zayıfladı ben 11.0.1 den geçtim onda hoparlör çok iyi (özellikle telefon konuşmalarında ahize sesi) şarj da 12 13 saat ekran süresi alıyordum şimdi 8 9 saat falan o da MIUI 12den olduğunu düşünüyorum

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Keşke global gibi akıcı ve hızlı olsaydı bu rom :( uygulama açılış ve akıcılığı ağır :( MIUI arama ve mesajlaşma uygulamaları için geçmiştim ama globale dönmek zorunda kaldım.

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
miui notifications yüklenmiyor arkadaşlar, "resmi olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor" diyor. eu rom'la mı alakalı, yoksa başka bişey mi var? ne yaptıysam olmadı.

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
miui notifications yüklenmiyor arkadaşlar, "resmi olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor" diyor. eu rom'la mı alakalı, yoksa başka bişey mi var? ne yaptıysam olmadı.
Google APK kurucusu ile yükleyin.

fuathan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuathan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Turizm Ticaret
Konular
0
hayatımda gördüğüm en optimize olmayan ve en yavaş olan rom 12.5 eu rom, bu cihazı alarak pişman olduğumu bir kere daha anladım, adamlar mi note 10 ile canavar gibi weekly sürümlerini kullanıyorlar birde bize bakın, ay sonu cihazı değiştireceğim ya, rezalet

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
hayatımda gördüğüm en optimize olmayan ve en yavaş olan rom 12.5 eu rom, bu cihazı alarak pişman olduğumu bir kere daha anladım, adamlar mi note 10 ile canavar gibi weekly sürümlerini kullanıyorlar birde bize bakın, ay sonu cihazı değiştireceğim ya, rezalet
Bende değiştirmeyi düşünüyorum maalesef çok kötü eu 12.5

Üst Alt