MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Stock 12.5.1 eu ya gore daha stabil ve hizli calisiyor kesinlikle ancak onda da root isini onden halletmek lazim sanirim cihazi sertifikalamak icin. Birkac gun daha eu kullanip duzelme olmazsa stock yukleyecegim. Bu arada eu da pil daha uzun gidecek gibi.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Navigasyon çubuğu mesaj yazarken hala altta ekstradan beyaz bir perde oluşuyor mu
Hocam navigasyon cubugu ve butonlarina cok guzel duzenlemeler gelmiş. Butonlarda amoled yanığına karsi koruma gelmis butonlari kullanmadikca silik duruyorlar bastikca yaniyorlar. Navigasyon cubugu cubugun arkaplanina gore uyum sagliyor artik ekrana gore değil hicbir uygulamada artik navigasyon cubugunun kayboldugunu gormedim vallahi bu zamana kadar en memnun kaldigim guncelleme oldu performans konusunda animasyonlar biraz rahatsiz ediyor beni ufak tefek takilmalar yapiyor ama onu da gozardi edecegim artik

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocalarım, MIUI 12.5 güncellemesi sonrası cihaz ve pil performanslarını paylaşmayı eksik etmeyin. Özellikle de pil. Ona göre yükleme yapacağız.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk yukleme sonrasi kullanim. Eu rom bu arada

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam 12.5.1 yayinlandi
Hocam bu global sürüme mi geldi? Yada kararlı beta gibi birşey mi? Gerçi stable yazıyor globale geldi mi yani bu güncelleme şimdi?

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Hocam bu global sürüme mi geldi? Yada kararlı beta gibi birşey mi? Gerçi stable yazıyor globale geldi mi yani bu güncelleme şimdi?
Hocam OTA uzerinden cihazina geldi guncelleme. Cihazim Garantili Global cihaz. Ama anladığım kadarıyla tüm kullanicilara sunulmamis. Muhtemelen ilk once belirli kullanicalara sunuyolar beta gibi daha sonra herkese sunacaklar.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam OTA uzerinden cihazina geldi guncelleme. Cihazim Garantili Global cihaz. Ama anladığım kadarıyla tüm kullanicilara sunulmamis. Muhtemelen ilk once belirli kullanicalara sunuyolar beta gibi daha sonra herkese sunacaklar.
Benimde garantili cihaz. Kilidi açık mı cihazınızın? Farklı rom işlemleri yaptınız mı daha önce cevap için teşekkür ederim. Güle güle kullanın hayırlı olsun.

Cyberbeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam değişiklikler nelerdir ? Cihazda farklı olarak gördüğünüz veya güncel olarak rahatsızlık duyulan şeyler giderilmiş mi ?

Üst Alt