MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFNMIXM İndirme Bağlantıları

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Global romdayım 12.0.3 update geldi diye sürekli uyarı çıkıyor, OTA 'dan güncellesem, malum yolla IMEI atılmıştı, imei veya bootloader kilidine bişey olurmu?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Global romdayım 12.0.3 update geldi diye sürekli uyarı çıkıyor, OTA 'dan güncellesem, malum yolla IMEI atılmıştı, imei veya bootloader kilidine bişey olurmu?

Olmaz..

BL kilit kendi kendine kapanan bir kilit değil...

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Olmaz..

BL kilit kendi kendine kapanan bir kilit değil...

Forumda biyerde sanki öyle bi yazı okudum gibi, OTA'dan yapılan güncellemede imei silinir diye tam hatırlamıyorum.

Aras35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAS
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
hocam bende twrp var bu güncellemeyi yapmak için ota mı fastboot mu revorvy mi kullanıcam tam anlamadım ? Telefon güncellemeyi otomatik indirdi yeniden başlattım otomatik twrp açıldı ordan inen güncellemeyi seçip devam etmek istediğim zaman bağlantı hatası vs. dedi olmadı yardımcı olabilir misin archesm

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
hocam bende twrp var bu güncellemeyi yapmak için ota mı fastboot mu revorvy mi kullanıcam tam anlamadım ? Telefon güncellemeyi otomatik indirdi yeniden başlattım otomatik twrp açıldı ordan inen güncellemeyi seçip devam etmek istediğim zaman bağlantı hatası vs. dedi olmadı yardımcı olabilir misin archesm
Aşağıdaki adımları dikkatli okuyarak işlem yapınız
Recovery Rom indirme bağlantısını linkten indiriniz.
( Root için ve twrp kalıcı olması için Magisk indiriniz)
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ana menüsünden, Install üzerine dokunun ve cihazınıza İndirdiğiniz romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 3-5 dk kadar sürmektedir.

Aras35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAS
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Aşağıdaki adımları dikkatli okuyarak işlem yapınız
Recovery Rom indirme bağlantısını linkten indiriniz.
( Root için ve twrp kalıcı olması için Magisk indiriniz)
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ana menüsünden, Install üzerine dokunun ve cihazınıza İndirdiğiniz romu seçiniz.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 3-5 dk kadar sürmektedir.
hocam twrp kurdum fakat telefon saçmaladı sürekli twrp den acıyor ve bilgisayardan veri aktarımı yapmak istediğim zaman tuhaf tuhaf yazılarla telefon içerisindeki klasörler gözüküyor kopyalama işlemi yapamıyorum.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
hocam twrp kurdum fakat telefon saçmaladı sürekli twrp den acıyor ve bilgisayardan veri aktarımı yapmak istediğim zaman tuhaf tuhaf yazılarla telefon içerisindeki klasörler gözüküyor kopyalama işlemi yapamıyorum.

Hocam önceki mesajınız da twrp var diye belirtmiştiniz?

Yeni kurulum yapmış iseniz Twrp, Data şifrelemesini çözmüyor, Twrp den - Wipe - Format data / Yes - Reboot - Recovery yapınız ( Tüm veriler bu işlem sonrası silinir) Sırasıyla işlemlere devam ediniz.
Romu ve Magiski Dahili hafızaya atınız.
TWRP ana menüsünden, Install üzerine dokunun ve cihazınıza kopyaladığınız romu seçiniz.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.
Cihazınızın açılmasını bekleyiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
archesm Hocam a11 geldi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular