MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFNMIXM İndirme Bağlantıları

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Fastboot linki gelmedimi halen bu romun?

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Güncelleme geri çekildi ve verilmedi galiba bir daha. Arkadaşım her gün sorup duruyor ne oldu hani gelmişti diye :)

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Bunu ota üzerinden yükleyebilen varmı kaç gündür bakıyorum güncelleme yok
Bana yanlış olmasın salı ya da çarşamba günü geldi güncelleme. Bu güncelleme dağıtımı biraz garip. Kurduğumdan beri cihaz daha stabil çalışıyor özellikle ilk 12.0.2 Global kurduğumda 11.0.8 e göre çok daha düşük performanslı, akıcılığı kalmamış bir cihaz kullandım. Her ne hikmetse 20 gün sonra daha stabil çalışmaya başladı cihaz. Daha fazla ekran süresi almaya başladım şuan 12.0.3 iyi daha akıcı bariz bir sorunla karşılaşmadım henüz.

Güncelleme geri çekildi ve verilmedi galiba bir daha. Arkadaşım her gün sorup duruyor ne oldu hani gelmişti diye :)
Hocam yanılmıyorsam büyük bir hata ile karşılaşmadıkça geri çekmiyorlar güncellemeyi fakat ilk baş kısıtlı bir kesime güncellemeyi dağıtıyorlar. Redditte durumdan böyle bahsetmişler. İlk güncellemeyi aldığınızda aslında bi test kullanıcısı gibi oluyorsunuz. Büyük bir sorun bildirilmeyince 1 hafta içinde tüm cihazlara dağıtım sağlanıyor ama güncelleme geldiği an indirmek lazım yoksa kaçıyor gidiyor :)

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Bana yanlış olmasın salı ya da çarşamba günü geldi güncelleme. Bu güncelleme dağıtımı biraz garip. Kurduğumdan beri cihaz daha stabil çalışıyor özellikle ilk 12.0.2 Global kurduğumda 11.0.8 e göre çok daha düşük performanslı, akıcılığı kalmamış bir cihaz kullandım. Her ne hikmetse 20 gün sonra daha stabil çalışmaya başladı cihaz. Daha fazla ekran süresi almaya başladım şuan 12.0.3 iyi daha akıcı bariz bir sorunla karşılaşmadım henüz.

Hocam yanılmıyorsam büyük bir hata ile karşılaşmadıkça geri çekmiyorlar güncellemeyi fakat ilk baş kısıtlı bir kesime güncellemeyi dağıtıyorlar. Redditte durumdan böyle bahsetmişler. İlk güncellemeyi aldığınızda aslında bi test kullanıcısı gibi oluyorsunuz. Büyük bir sorun bildirilmeyince 1 hafta içinde tüm cihazlara dağıtım sağlanıyor ama güncelleme geldiği an indirmek lazım yoksa kaçıyor gidiyor :)
Bende ota indirme linkinden zip olarak indirip yükledim sorun çıkmadı henüz pil performansı düzelsin başka birşey istemiyorum angel~~

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Güncelleme geri çekilmedi.
Güncellemeler geri çekildiğinde, Linkler kaldırılıyor ve bilgilendirme mesajı yazılıyor.
Arkadaşınız sürümünü kontrol ederek (V12.0.2.0.QFNMIXM romunda ise), Ota rom bağlantısı üzerinden güncellemeyi kurabilir.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Güncelleme geri çekilmedi.
Güncellemeler geri çekildiğinde, Linkler kaldırılıyor ve bilgilendirme mesajı yazılıyor.
Arkadaşınız sürümünü kontrol ederek (V12.0.2.0.QFNMIXM romunda ise), Ota rom bağlantısı üzerinden güncellemeyi kurabilir.
Evet hocam arkadaşın rom bu. Güncelleme kontrolü yapıyoruz ama tık yok

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Evet hocam arkadaşın rom bu. Güncelleme kontrolü yapıyoruz ama tık yok

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
Hala gelmedi bana ota, beklemedeyiz