MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFNMIXM İndirme Bağlantıları

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Mi Note 10 Lite
Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFNMIXM

images-5.jpg

1)Ota üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.QFNMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı

Fastboot İndirme Bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Bu ROM'u yükledikten sonra telefon stabilizesi ve ekran süresi ne kadar? EU Rom ekran geçerken kasılmalar olduğunu söyleyen arkadaş vardı, siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Recovery için verdiğiniz linkte BL kilidi açılmış ve TWRP yüklü olan Mi Note 10 Lite cihazımda herhangi bir sorun olmadan yapabilirim değil mi?

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
bu rom twrpden yükledim fastbootda kaldı telefon yeniden twrp yükledim bu sefer logo ekranından sonra beni stock boot
atıyor

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
bu rom twrpden yükledim fastbootda kaldı telefon yeniden twrp yükledim bu sefer logo ekranından sonra beni stock boot
atıyor

Bu rom twrp den yüklenmezki, global stok rom. miflash ile kurmanız lazım.

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Bu rom twrp den yüklenmezki, global stok rom. miflash ile kurmanız lazım.
hocam iki tane link var biri ota biri recovery recovery olanı indirdim twrpden yükledim şimdi bunu mi flash ile yüklersem dosyalarım silinirmi

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
hocam iki tane link var biri ota biri recovery recovery olanı indirdim twrpden yükledim şimdi bunu mi flash ile yüklersem dosyalarım silinirmi

Valla kardeşim önceki miui11 de bende aynısını yaşamıştım, recovery linkinden twrp den kurmak istediğimde logo ekranında kalıyordu, bende miflash ile fastboot dosyasını indirip öyle kurmuştum, ama twrp siliniyor tabi. Telefonum yurtdışı ve imei repair işlemi yapıldığı içinde tekrar korktum twrp yüklemeye.

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Bunu ota üzerinden yükleyebilen varmı kaç gündür bakıyorum güncelleme yok

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Valla kardeşim önceki miui11 de bende aynısını yaşamıştım, recovery linkinden twrp den kurmak istediğimde logo ekranında kalıyordu, bende miflash ile fastboot dosyasını indirip öyle kurmuştum, ama twrp siliniyor tabi. Telefonum yurtdışı ve imei repair işlemi yapıldığı içinde tekrar korktum twrp yüklemeye.
recovery ile olan twrp'den yüklenmiyor mu?
Hocam recovery olanı yükleyince twrp siliyor fastboot atıyor ben wipe data yapıp öyle yükledim verilerim komple silindi.

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Hocam recovery olanı yükleyince twrp siliyor fastboot atıyor ben wipe data yapıp öyle yükledim verilerim komple silindi.
Ben de farklı bir rom yükledim TWRP ile ve herşeyi silip fastboot moda attı. Ne yapsam da açılmayıp fastboot moduna döndüğü için tek tuşla TWRP yükleme uygulaması ile TWRP yükledim. Sonra reboot system yaptım ve açıldı. İlk defa yaptım ve böyle bir şey olduğu için korkmuştum ama neyse ki açıldı.

Üst Alt