MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Ben de anlamadım benimki failed oldu giggle~~ ama cihazda bir sıkıntı yok herşeyi stabil
Bootloader kilidini açıp rom yüklediğinde böyle oluyor genelde. Çözüm yöntemleri var ancak çoğunda root gerekiyor. Xiaomi.eu rom kullanırsanız root atmasanız da safetycheck problemi yaşamazsınız.

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
Bootloader kilidini açıp rom yüklediğinde böyle oluyor genelde. Çözüm yöntemleri var ancak çoğunda root gerekiyor. Xiaomi.eu rom kullanırsanız root atmasanız da safetycheck problemi yaşamazsınız.
Öyle yazmışlar dediğim gibi rom zaten yeteri kadar stabil ben memnunum eu romdan geçtim tek özlediğim şey MIUI arama uygulaması oldu geriye kalan hiçbir şeyi özlemedim eu rom daha sıkıntılı bence globalden bu telefonda

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
Mi Note 10 Lite
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.5.3.0.RFNEUXM
[ Android 11 ]

images-5.jpg

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.5.1.0.RFNEUXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı

Fastboot İndirme Bağlantısı

Bilgilendirmeler
*Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
arkadaşlar ben mıuı 11.0.8 sürümünü kullanıyorum galiba rootlumu bilmiyorum fakat güncelleme yok diyor android 10 kaldı ne yapmam gerek bunu indirsem otadan kursam olur mu imeı gidermi

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
arkadaşlar ben mıuı 11.0.8 sürümünü kullanıyorum galiba rootlumu bilmiyorum fakat güncelleme yok diyor android 10 kaldı ne yapmam gerek bunu indirsem otadan kursam olur mu imeı gidermi
Cihaz merdiven altıysa imei atılmıştır eğer sen yazılım yüklersen imei silinme ihtimali yüksek. Cihaz orijinalse imei silinme olasılığı çok düşük. (Her şeyi yanlış yapman gerekiyor ki çok zor.)

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Cihaz merdiven altıysa imei atılmıştır eğer sen yazılım yüklersen imei silinme ihtimali yüksek. Cihaz orijinalse imei silinme olasılığı çok düşük. (Her şeyi yanlış yapman gerekiyor ki çok zor.)
Hocam kendi imeisi olan bir cihazın ne kadar yanlış yaparsan yap imeisinin silindiğini ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam kendi imeisi olan bir cihazın ne kadar yanlış yaparsan yap imeisinin silindiğini ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
Diag portunu açıp qcn dosyasını bozmak lazım ama normal bir kullanıcı istese de yapamaz. Bilgisayar lazım, boot kilidinin açık olması lazım falan.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Mi Note 10 Lite
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.5.3.0.RFNEUXM
[ Android 11 ]

images-5.jpg

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.5.1.0.RFNEUXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı

Fastboot İndirme Bağlantısı

Bilgilendirmeler
*Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
V12.5.4.0.RFNEUXM

OTA:

Recovery:

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite