MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Telefon garantisi devam ediyor hayla bu dediğini yaparsam bi sıkıntı olur mu bide nasıl yapicam
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Garanti dışı kalır çünkü bootloader kilidi açmak gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Devam ediyor mu bu sorun telefon da
Yavaş şarj sorununu çözmek için kablonuzu değiştirin. Zamanla katlanmış kablonun içi kırılmış olabilir.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Telefon garantisi devam ediyor hayla bu dediğini yaparsam bi sıkıntı olur mu bide nasıl yapicam
Bu konularda bilgin yoksa iyice her detayı araştırmadan bir işe girme. Telefonunun romunu değiştirmek için bootloader kilidini açman gerekiyor bu da garantini bitiriyor. Orijinal şarj cihazını ve kablosunu kullanıyorsan telefonu önce fabrika ayarlarına sıfırla daha sonra öyle şarj etmeyi dene düzelmezse ve imkanın varsa başka bir hızlı şarj cihazıyla dene ama 30W şarj cihazı bulabileceğini sanmıyorum. Garantisi devam ediyor demişsin uğraşmak istemiyorsan ve kendine güvenmiyorsan garantiye gönderebilirsin. Bootloader kilidini açıp kendin halletmek istiyorsan bootloader kilidini açmak için minimum 1 haftaya ihtiyacın var forumda bununla ilgili konular mevcut.

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Bu konularda bilgin yoksa iyice her detayı araştırmadan bir işe girme. Telefonunun romunu değiştirmek için bootloader kilidini açman gerekiyor bu da garantini bitiriyor. Orijinal şarj cihazını ve kablosunu kullanıyorsan telefonu önce fabrika ayarlarına sıfırla daha sonra öyle şarj etmeyi dene düzelmezse ve imkanın varsa başka bir hızlı şarj cihazıyla dene ama 30W şarj cihazı bulabileceğini sanmıyorum. Garantisi devam ediyor demişsin uğraşmak istemiyorsan ve kendine güvenmiyorsan garantiye gönderebilirsin. Bootloader kilidini açıp kendin halletmek istiyorsan bootloader kilidini açmak için minimum 1 haftaya ihtiyacın var forumda bununla ilgili konular mevcut.
Güncelleme den sonra yavaş şarj olmaya başladı telefon güncelleme gelmesini bekliyorum

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Güncelleme den sonra yavaş şarj olmaya başladı telefon güncelleme gelmesini bekliyorum
İlk defa böyle bir hata duyuyorum. Bunu bir şekilde Xiaomi'ye bildirmez isen çözüm geleceğini sanmam. Widevine sorunu için bile 2 ay uğraştık fark edilsin diye. Mi Community'den ulaşabilirsin teknik elemanlara. Ama bence öncelikle sorunun senin kablon ya da adaptöründen kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakmanı tavsiye ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hıdır62, Garantili cihaz ise rom değişimi yapamazsınız.

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Garantisi bozulacağı için mi öyle dediniz yoksa garanti bitmediği sürece rom atılmasının önüne engel koyan bir sistem mi geldi ?
Garanti dışı kalıcak diye söyledim daha 1 yıl oldu alalı telefon u

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Garanti dışı kalıcak diye söyledim daha 1 yıl oldu alalı telefon u
Stoya, garantili cihaz ise rom değişimi "yapamazsınız" demiş o yüzden sordum. Hıdır62, Benim de Eylül-Ekim civarında 1 yıl olacak ama garanti umrumda değil çünkü şimdiye kadar işini hakkıyla yapan bir garantiye denk gelmedim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
utkurei19, Garanti umurunuzda değilse BL kilit açıp özgürlüğün tadını çıkartabilirsiniz...

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Benim anlamadığım 12.5.1 den sonra yavaş şarj oluyor telefon bunu yaşayan var mı

Üst Alt