Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Beyler bu cihaz için custom rom çıktı mı bilginiz var mı

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
şahsen bende lensunu 80 lira verdim boşa gitti. Aslında bu işleri biraz bilmeniz gerekiyor hakk veriyorum size ben şuada kadar aliexpressden yaklaşık olarak 4 veya 5 defa siperiş verdim ve ürün aldım sapasağlam ve nerede oturuyorsunuz il olarak....
Gor ekran koruyucu 1 numara ve 40 TL(kargo ile),hemde 2 adet :D keşke lensundan önce mi communıty'deki editörleri okusaydınız.Gor'un en iyi özelliği tamamen şeffaf olması yani çözünürlük düşmüyor ve parmak izine 0 etkisi oluyor.Takması'da çok basit.(reklam göre göre reklamcı gibi konuşuyorum artık :D)Cam değil bu arada.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Gor ekran koruyucu 1 numara ve 30 TL,hemde 2 adet :D keşke lensundan önce mi communıty'deki editörleri okusaydınız.Gor'un en iyi özelliği tamamen şeffaf olması yani çözünürlük düşmüyor ve parmak izine 0 etkisi oluyor.Takması'da çok basit.(reklam göre göre reklamcı gibi konuşuyorum artık :D)Cam değil bu arada.

Satış/Alış link var mı ?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Satış/Alış link var mı ?
Hocam her site satıyor ama en ucuzu akıllıphone isimli yerde,bende ordan aldım.Fiyatı yanlış yazmışım,düzelttim.

ayaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Note 10 pro yaziyor hocam note 10 lite icinde uyumlumu acaba.

ayaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Tesekkur ederim.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Selamlar,
Cihazı çok beğendim ve Hepsiburada üzerinden almayı planlıyorum. Herhangi bir kronik sorunu var mı? Şimdiden teşekkürler.
Hepsiburada dan aldım sensör sorunu çözülmüyor iade talep ettim geri yolladım su an cihaz yetkili serviste değişim yada iade çıkarsa iade edeceğim

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Note 10,note 10 pro,note 10 lite,huawei p30 pro,hepsi aynı ekran hocam.
öncelikle ilginiz için teşekür ederim mi note 10 pro lite bunların ekranı ve boyları aynı ancak p30 pro aynı değil özelliklede yükseklik olarak mi note 10 ite 0.2 milim daha küçük ve genişlik olarak da 0.8 milim daha büyük belki nano esnek camlar uyum sağlıyor ancak kırılmaz cam diye tabir ettiğimiz sert koruyucular uyum sağlamayacaktır. Bunu deneyen bir kullanıcıdan böyle bir yorum almıştım.... ve şuanda bunu aldım test edeceğim

birde n11 den bunu aldım ancak kırık geldi iade edeceğim..
n11 den aldığım kırılmaz cam dediğimiz koruyucu yanlardan bir kaç milim boşluk kalıyor bunuda belirteyim....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gor ekran koruyucu 1 numara ve 40 TL(kargo ile),hemde 2 adet :D keşke lensundan önce mi communıty'deki editörleri okusaydınız.Gor'un en iyi özelliği tamamen şeffaf olması yani çözünürlük düşmüyor ve parmak izine 0 etkisi oluyor.Takması'da çok basit.(reklam göre göre reklamcı gibi konuşuyorum artık :D)Cam değil bu arada.

Satış/Alış link var mı ?
Ben nanoları lensundan sonra baya uzak bakıyorum bu yüzden geleneksel kırılmaz cam dediğimiz yapıları denemek istiyorum tabi yanlışta olabilirim ve şuanda spigen kılıf aldım hala doğru mu yanlış mı diye düşünüyorum ve illede nano alcak isem şuan için spigen p30 pro için çıkardığı nanoyu tercih etmeyi düşünüyorum bekleyip göreceğiz....

Satış/Alış link var mı ?
Ben nanoları lensundan sonra baya uzak bakıyorum bu yüzden geleneksel kırılmaz cam dediğimiz yapıları denemek istiyorum tabi yanlışta olabilirim ve şuanda spigen kılıf aldım hala doğru mu yanlış mı diye düşünüyorum ve illede nano alcak isem şuan için spigen p30 pro için çıkardığı nanoyu tercih etmeyi düşünüyorum bekleyip göreceğiz....

Teşerkkür ederim hocam sağolun.
rica ederim

Son düzenleme:
Üst Alt