Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Auto focus kılıf aldım. Ekran koruyucu yok suan ama takmak istiyorum bulamadım. Kılıfın kaldırmayacagı bı ekran koruyucu bulmak gercekten zor.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Auto focus kılıf aldım. Ekran koruyucu yok suan ama takmak istiyorum bulamadım. Kılıfın kaldırmayacagı bı ekran koruyucu bulmak gercekten zor.
Bir kaç güne bende bu konuya tam olarak değineceğim elimde iki ürün var biri kırık geldi öbürünü bekliyorum.. oda gelsin testleri yapıp video ile atacağım....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir kaç güne bende bu konuya tam olarak değineceğim elimde iki ürün var biri kırık geldi öbürünü bekliyorum.. oda gelsin testleri yapıp video ile atacağım....
Kırık geleni kaldırmaz kılıf bunu şimdiden belirteyim camı biraz küçük tasarlamışlar kılıfı takınca kılıf kenları ile yan yana geliyor hemen hemen

Son düzenleme:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
öncelikle ilginiz için teşekür ederim mi note 10 pro lite bunların ekranı ve boyları aynı ancak p30 pro aynı değil özelliklede yükseklik olarak mi note 10 ite 0.2 milim daha küçük ve genişlik olarak da 0.8 milim daha büyük belki nano esnek camlar uyum sağlıyor ancak kırılmaz cam diye tabir ettiğimiz sert koruyucular uyum sağlamayacaktır. Bunu deneyen bir kullanıcıdan böyle bir yorum almıştım.... ve şuanda bunu aldım test edeceğim

birde n11 den bunu aldım ancak kırık geldi iade edeceğim..
n11 den aldığım kırılmaz cam dediğimiz koruyucu yanlardan bir kaç milim boşluk kalıyor bunuda belirteyim....

Ben nanoları lensundan sonra baya uzak bakıyorum bu yüzden geleneksel kırılmaz cam dediğimiz yapıları denemek istiyorum tabi yanlışta olabilirim ve şuanda spigen kılıf aldım hala doğru mu yanlış mı diye düşünüyorum ve illede nano alcak isem şuan için spigen p30 pro için çıkardığı nanoyu tercih etmeyi düşünüyorum bekleyip göreceğiz....

Ben nanoları lensundan sonra baya uzak bakıyorum bu yüzden geleneksel kırılmaz cam dediğimiz yapıları denemek istiyorum tabi yanlışta olabilirim ve şuanda spigen kılıf aldım hala doğru mu yanlış mı diye düşünüyorum ve illede nano alcak isem şuan için spigen p30 pro için çıkardığı nanoyu tercih etmeyi düşünüyorum bekleyip göreceğiz....

rica ederim
Spigenin bu model için kılıfını ben bulamadım hocam,link var mı?Yabancı sitelerde var ama TR'de göremedim daha doğrusu.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Spigenin bu model için kılıfını ben bulamadım hocam,link var mı?Yabancı sitelerde var ama TR'de göremedim daha doğrusu.
evet türkiyede yok aslında video çekeyim mi düşünüyorum daha malzeme elime gelmedi amanzon amerika veya diğer adı amazon globalden aldım vergisi dahil 186 liraya geliyor benim aldığımda 182 lira idi 50 cent daha vergi gelmiş. Amazondan hesap açma alma gibi bir video çekeyim mi çekmiyeyim mi diye düşünüyorum

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Gor marka olanı 1 buçuk aydır kullanmaktayım pvc malzeme olduğu için kolay zedeleniyor. Fakat çizilmeye karşı koruması gayet yeterli kutudan çıkan kılıfla sorunsuz kullanıyorum. Kırılmaya karşı koruma sağlayacağını sanmıyorum fakat gerek uygulama kolaylığı gerekse fiyatı itibariyle gayet iyi. Uygulama için gerekli bütün aparatları yanında geliyor kartvizit ve hizalama stickerlarına kadar.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Gor marka olanı 1 buçuk aydır kullanmaktayım pvc malzeme olduğu için kolay zedeleniyor. Fakat çizilmeye karşı koruması gayet yeterli kutudan çıkan kılıfla sorunsuz kullanıyorum. Kırılmaya karşı koruma sağlayacağını sanmıyorum fakat gerek uygulama kolaylığı gerekse fiyatı itibariyle gayet iyi. Uygulama için gerekli bütün aparatları yanında geliyor kartvizit ve hizalama stickerlarına kadar.
Hocam bu gor marka olan oldu kı suan kullandıgım kılıfla sıkıntı cıkaracak olursa yanlardan kırpma yapsam sorun olur mu?

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Sorun olacağını sanmıyorum pvc malzeme kesilebilir ki zaten kenarlara kadar inmiyor muhtemelen her kılıfa uyum sağlar

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
evet türkiyede yok aslında video çekeyim mi düşünüyorum daha malzeme elime gelmedi amanzon amerika veya diğer adı amazon globalden aldım vergisi dahil 186 liraya geliyor benim aldığımda 182 lira idi 50 cent daha vergi gelmiş. Amazondan hesap açma alma gibi bir video çekeyim mi çekmiyeyim mi diye düşünüyorum
Çekin hocam zararı olmaz,faydası olur :D

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Alın bunu kaldıramaz bana kırık geldi iade ettim ancak koruyucu biraz küçük kılıf kenarları na temas etmiyor kılıf zorlayıp kaldıramaz .... alırsanız özenli kargo isteyin...

Üst Alt