Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

xLapter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
MI Note 10 Lite
Konular
0
Bugün MIUI 13'te şarj %100'den %90'a birden düşmedi. Ona şaşırdım. Yavaş yavaş kendini kalibre edip toparlıyor sanırım. Ben şimdilik ekran süresi görüntüsünü atamıyorum, MIUI 13 kullanan varsa ekran süresi bilgisini atarsa çok iyi olur, bilgi sahibi oluruz iyice.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
xLapter, hocam ben gözlemlemeye çalışıyorum ama telefonun açık süresi sabit kalsa da ekran süresi sıfırlanıyor belli aralıklarla çözemedim

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
xLapter, hocam ben gözlemlemeye çalışıyorum ama telefonun açık süresi sabit kalsa da ekran süresi sıfırlanıyor belli aralıklarla çözemedim
Benim bir kaç günlük gözlemlerime göre, telefon bekleme süresinde şarjı fazla tüketiyor. 8 saatlik bekleme süresince %6 şarj tüketiyor.

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Ben şu şekilde gözlemledim. Miui 12.5ten çok farklı yok ekran süresi 9 saat civarı aldığım oldu. Bekleme süresi fena değildi carier service bir güncelleme aldı berbat olmuştu. Dün bir güncelleme daha aldı normale döndü şükür. Genel anlamda memnunum nerdeyse 2 senelik sensör sorunu bitti, bildirimler genel anlamda çok daha randımanlı oldu. Ufak tefek pürüzler var ilerleyen sürümlerde düzelir diye ümit ediyorum

asdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Miui 13 ile Güvenlik uygulamasında çökme yaşıyorum. Özellikle virüs taraması yaparken hata verip ekrandan atıyor. Geri bildirim gönderdim umarım düzelir.

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Sonunda bl kilidini açıp eski sürüme geri döndüm gerçekten dünya varmış MIUI 13 te kasan telefon şimdi normal bir şekilde çalışıyor,eski sürümlere dönüş yapınca bu farkı rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Şuan için MIUI 13 kurmaya gerek yok,çünkü çok fazla hata barındırıyor gelecek performans ve güncellestirmelerle MIUI 13 u tekrar deneyebilirim lakin umudum yok.

deepblack13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Bu telefon başka güncelleme alacak mı 2 sürüm yükseltmesi aldı son galiba bu?

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Sonunda bl kilidini açıp eski sürüme geri döndüm gerçekten dünya varmış MIUI 13 te kasan telefon şimdi normal bir şekilde çalışıyor,eski sürümlere dönüş yapınca bu farkı rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Şuan için MIUI 13 kurmaya gerek yok,çünkü çok fazla hata barındırıyor gelecek performans ve güncellestirmelerle MIUI 13 u tekrar deneyebilirim lakin umudum yok.
hangi sürüme döndünüz?

RAPTURE1958

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Booker Dewit
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Bir de bu TİTREŞİMSİZ MOD özelliğini açınca cihazda hayalet ekran oluşuyor basbaya, açık kullanan varsa kapatsın bence. Bu özellik açıkken sanal tuş değil de tam ekran hareketlerini kullanan varsa tam ekran göstergesini gizle seçeneğini aktif edebilir, çünkü ekran altındaki beyaz/siyah çizginin hayalet izi kalıyor.
İyi ki dediniz. 11 lite 5g ne kullanıyorum alttaki çizginin izi kalmış hemen gizledim.

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
hangi sürüme döndünüz?
MIUI 12.5.3 sürümüne döndüm şimdilik sıkıntı yok gibi MIUI 13 çok yeni olduğu için stabil bir performans gözlemleyemedim umarım çeşitli yamalarla düzenleme yapılırda MIUI 13 kurabiliriz.

Üst Alt