Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Troublesome, Çok sağolun hocam zahmet oldu size de. İyiymiş bu tr rom bu açıdan. Ben uygulama kasasını biraz daha faydalı buluyorum. Miui 13 ile baya da değişecek orası sanırım inşallah global sürümlere falan da normal uygulama kasası gelir

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Tabiki haktanerk hocam ama çoktan rom değiştirdim ben sizin mesajınızı görene kadar. Eşimde redmi note 10 pro var. TR rom ile geldi bu rom ile aynı uygulama kasası buyrun.
Bazı romlarda sağ üstteki ayar düğmesine basınca google feed seçilebiliyor, belki sizin romda da vardır.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bazı romlarda sağ üstteki ayar düğmesine basınca google feed seçilebiliyor, belki sizin romda da vardır.
Sadece uygulama olarak ekleyebiliyorsun hocam. En azından benim kullandığım rom o şekilde idi. Sarmadı değiştirdim zaten. İlgi alakanıza teşekkür ederim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Troublesome, Çok sağolun hocam zahmet oldu size de. İyiymiş bu tr rom bu açıdan. Ben uygulama kasasını biraz daha faydalı buluyorum. Miui 13 ile baya da değişecek orası sanırım inşallah global sürümlere falan da normal uygulama kasası gelir
Sırf bu yüzden global roma geçtim beni pek sarmadı hocam ama tabiki kullanışlı uygulama geçişleri açısından. Estağfurullah, ne zahmeti..

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
rom atamıyorum cihazıma tw den vs yardımcı olabilecek var mı bende elimden geldiğince boş etmemeye çalışırım emeği

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
rom atamıyorum cihazıma tw den vs yardımcı olabilecek var mı bende elimden geldiğince boş etmemeye çalışırım emeği
Otg flaş disk bağlayın hocam, en kolay yolu o. Twrpde cihaz dosya almıyor, fastboot miui rom ile de kurtulabilirsiniz

piperka106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi 6
Konular
0
3 parmak ile ekran kaydı bir türlü alamıyorum. Var mıdır bir yolu ?

piperka106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi 6
Konular
0
Hangi romdasınız? Ekran görüntüsü almak için bir ayar yok diye biliyorum hocam ben..
Normal global rom dayım. Ayarlar kısmında var ama olmuyor bir türlü.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayhand43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Camera
Cihazım
Redmi note 10 s
Konular
0
Troublesome, 12.5.5.0'da Google discover mevcut hocam. Global romlarda google uygulamaları olduğu için burada da onu kullanmışlar
Mrb. Bir konu danisabilirmiyim. Redmj note 10 s cihazimda google discovery var surum olarak global. Bende uygulama kasasininistiyorum. Bunun icin ne yapmaliyim. Endenozya yeni surjmde var midir?

Üst Alt